Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok el egy 20-as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el egy 20-as évei közepén járó férfitól?

Figyelt kérdés

Főleg a hölgyeket célozná a kérdés. Mit vártok el egy, az említett korban lévő férfitől. Mi az amit mondjuk párkeresés során ilyenkor már alapnak vesztek, mi az ami előny, mi az ami hátrány.


Tudom szinte felesleges megemlíteni de komoly válaszokra számítanék. :)



2018. dec. 29. 19:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
27%
legyen farka
2018. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
66%

Számomra:

ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, legyen állandó munkahelye, legyen valamennyi félretettje, hogy majd a későbbiekben legyen saját lakása, engem nem zavar, ha még a szülőknél lakik de akkor remélem azért, hogy minél többet tudjon félretenni, önálló, nem anyuci pici fiacskája.

Ne legyen önző, egoista, agresszív, tiszteletlen. Legyen hűséges, ismerje be, ha hibázik, lehessen vele őszintén bármiről bármikor beszélgetni, legyen fontos számára a családalapítás, házasság. Szeresse a természetet. Legyen életcélja, motivációja..stb.

2018. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
54%
#2 azt kihagytad, hogy legyen rabszolga.
2018. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy kommunikáljon rendesen. Ha van valami probléma, beszéljük meg.


Emellett még elvárom a hűséget, kölcsönös bizalmat is.


Ne legyen komolytalan, bohóckodós tinifiú, aki még mindig ott tart, hogy az ivás és társai az egyetlen szórakozási lehetőség. Elég sok ember megreked ezen a szinten.


De ezek szerintem minden nőnél alapelvárások, legalábbis olyanoknál, akik komolyabb kapcsolatra vágynak, és nem csak kalandra.


Mi az előny, hátrány? Előny a stabil munkahely, saját lakás, saját autó stb. Nyilván ezeket elég nehéz sokaknak megteremteni. Hátrány a gyerekesség, ha a szüleire van teljesen rászorulva, ha rosszul kezeli a párkapcsolatot stb.


De igazából a leglényegesebb az őszinteség & hűség & bizalom. De ez kortól független.

2018. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
23%

#3


Nagyon vicces vagy. De ha ez neked túl sok, az a te problémád.


Párom tökéletesen megfelel az általam leírtaknak.

Ja, és pluszba, ő tud főzni és szeret is, én is tudod, de utálok.

2018. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerintem teljesen korrekt elvárások, nem magas egyáltalán és ettől nem rabszolga senki. Az hogy tudjon főzni sem lenne hatalmas elvárás, de nyilván.. gondolom kevesebben felelnek meg neki. :)

Én köszönöm a válaszod.

2018. dec. 29. 19:58
 7/51 anonim ***** válasza:
84%
Úristen mennyi közhelyes sallang pár kommentben...
2018. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
58%
#7 Ha az enyémre gondolsz, az tényleg közhelyes, de egyszerűen komolyan ez a véleményem, hogy ezek a legfontosabbak. Nem véletlenül mondja ezt mindenki. És annak ellenére, hogy mennyire sablonosak, ritkaság kifogni egy olyat, aki be is teljesíti. (De ez lányok körében is dettó ugyanez.)
2018. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%

Leginkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy akarjon kezdeni az életével valamit és ebben a korban már kezdjen el tenni ezért. Nem várok abszolút már kiteljesedett dolgokat, vagy hogy nagy dolgokat tudjon már letenni az asztalra. De kezdjen el haladni valamerre. Igazából azokat a dolgokat várom el, amiket én is tudok hozni. Legyen munkája, legyen önálló, viselkedjen felnőttként. Ebbe beletartozik a házimunka is természetesen. Lehessen vele tervezni.

Érzelmi szinten szintén felnőtt hozzáállást és érettséget "várok el". Elköteleződést leginkább. Nem kortól függ, de nekem fontos a magas érzelmi intelligencia és a jó kommunikációs képesség. Szerintem ezek nélkül nem is nagyon működik egy kapcsolat. Ami nekem hátrány az leginkább a gyerekesség.

2018. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Lazy Lover ***** válasza:
40%
Saját lakás autó jól fizető állás
2018. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!