Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok el egy 20-as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el egy 20-as évei közepén járó férfitól?

Figyelt kérdés

Főleg a hölgyeket célozná a kérdés. Mit vártok el egy, az említett korban lévő férfitől. Mi az amit mondjuk párkeresés során ilyenkor már alapnak vesztek, mi az ami előny, mi az ami hátrány.


Tudom szinte felesleges megemlíteni de komoly válaszokra számítanék. :)



2018. dec. 29. 19:39
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
31%

"Akkor kérdezem, mi alapján választjátok ki azt a valakit, akit meg szeretnétek ismerni, akit későbbiekben párnak fogtok tekinteni?


Ja, hogy azok nem elvárások? Akkor mik? Ti se jöttök össze akárkivel, nektek is vannak elvárásaitok a másikkal szemben.


Vagy nektek jó egy 120 kg-s fogatlan igénytelen munkanélküli zsírdisznó? Na, ugye, hogy nem. Csak itt beleköttök abba, aki őszintén leírja, miközben ti álszent módon ugyanilyenek vagytok, csak ti gyávák vagytok ezt ide leírni."


Nem vagyok álszent amiért leírom azt, hogy a szerelem fontosabb az elvárás listáknál. Nyilvánvalóan nem egy igénytelen elhízott nőre gondoltam, mert ha alapból nem tetszik az nem azt jelenti, hogy nem teljesíti az elvárási listámat, hanem egyszerűen nem tetszik. Viszont, ha megtetszik valaki, akkor én nem foglalkozom olyan dolgokkal, hogy mi a célja az életben, miket csinál, mi a munkája és mi a végzettsége, mert mint írtam egy ember ennél sokkal komplexebb.


"Mit fog enni a gyerek, ha én nem tudok dolgozni mert most szültem? Ha nem kerek egyedül havi fél milliót miből fogunk megélni? Felnőtt embereknél ezek egyszerűen nem elhanyagolható dolgok. Hiába hatalmas a szerelem, ha egyszerűen nem lehet vele tervezni és nem tud elérni semmit. Persze, az érzelmi része a nagyon fontos a kettő közül, de egyszerűen muszáj gondolni a jöbőre is ha valakivel össze akarod kötni az életed."


Nem az egyén hibája, hogy az átlag kereset az elég alacsony. Most komolyan elvárod, hogy havi fél milliót keressen a másik? A férfi is otthon tud maradni a gyerekével és a nő is tud dolgozni. Bár az lenne a legideálisabb, hogyha egyikőjüknek se kéne dolgozni lenne annyi gyes/gyed amiből meglehetne élni, mert szerintem az lenne a legegészségesebb, hogyha nem dolgozna egyik sem. Tovább megyek az lenne a legnormálisabb, ha nem lenne ez a bérmunkarendszer senki se lenne szegény, mindenkinek biztosítva lenne a középosztálybeliség és nem gazdagodnának annyira az emberek. Ezzel a kiszolgáltatottsággal, kizsákmányolással és az elidegenedéssel van a legnagyobb baj, hogy az emberek a vállalatok bérétől függenek.

Szeretném egyszer megélni azt, ha az emberek nem fognak kérni a kapitalizmusból megértik a Marx írásait és azt is, hogy a bolsevizmus ugyanolyan kapitalizmus volt. Az elvárások helyett inkább arra kéne törekedni, hogy egy jobb, emberségesebb világban éljünk!

2019. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!