Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok el egy 20-as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el egy 20-as évei közepén járó férfitól?

Figyelt kérdés

Főleg a hölgyeket célozná a kérdés. Mit vártok el egy, az említett korban lévő férfitől. Mi az amit mondjuk párkeresés során ilyenkor már alapnak vesztek, mi az ami előny, mi az ami hátrány.


Tudom szinte felesleges megemlíteni de komoly válaszokra számítanék. :)



2018. dec. 29. 19:39
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
28%

#36


"És te, mit adsz neki a kapcsolatban?"

Ugyanazt, amit én is elvárok a másiktól. Jé, ez számodra ennyire hihetetlen?!


#38

"ezek az elvárásosdik nagyon gyerekesek."

#39

"Aki igazán szeret nem vár el tőled semmit. Ez az egész elvárásosdi elég barátságtalan,"


Akkor kérdezem, mi alapján választjátok ki azt a valakit, akit meg szeretnétek ismerni, akit későbbiekben párnak fogtok tekinteni?


Ja, hogy azok nem elvárások? Akkor mik? Ti se jöttök össze akárkivel, nektek is vannak elvárásaitok a másikkal szemben.

Vagy nektek jó egy 120 kg-s fogatlan igénytelen munkanélküli zsírdisznó? Na, ugye, hogy nem. Csak itt beleköttök abba, aki őszintén leírja, miközben ti álszent módon ugyanilyenek vagytok, csak ti gyávák vagytok ezt ide leírni.

2019. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
26%

Aranyom.



A lakhatas es az egeszsegtelen eletmod, vagy a fizetes ket kulon dolog.


Nem fogatlannal nem, de pl duci csajjal siman. A tulsuly nem egeszeges de a tulzott kondizas sem.



De te hisztizel es tulragalod a dolgot.

2019. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
54%
A kettő nem zárja ki egymást. Persze, szerelmet keres mindenki meg azt, hogy érzelmileg jó legyen. De semmi értelme egy kapcsolatnak, ha nem halad semerre mert a párod nem tud pénzügyileg beletenni semmit mert nincs munkája vagy nem tudja kezelni a pénzt. Hiába akarom vele összekötni az életem vagy összeköltözni, ha ő ebbe semmit nem tud vagy nem akar beletenni. Ezek amiket felsoroltunk nem elvárások. Hanem teljesen alap dolgok egy felnőtt embernél. Egyszerűen nem lehet potenciális partnerként tekinteni olyan emberre, aki semmit nem akar elérni. Mit fog enni a gyerek, ha én nem tudok dolgozni mert most szültem? Ha nem kerek egyedül havi fél milliót miből fogunk megélni? Felnőtt embereknél ezek egyszerűen nem elhanyagolható dolgok. Hiába hatalmas a szerelem, ha egyszerűen nem lehet vele tervezni és nem tud elérni semmit. Persze, az érzelmi része a nagyon fontos a kettő közül, de egyszerűen muszáj gondolni a jöbőre is ha valakivel össze akarod kötni az életed.
2019. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
22%

Nem reagálom túl, te kötöttél belém, miközben lám, te se jössz össze akárkivel.

Szóval erről csak ennyit.

2019. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
26%

Hat olyanna, aki listat ir az elvarasairol es ugy ismerkedik, hanyat tud kipipalni belole, olyannal nem is.


Pabammmm

2019. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
38%

És neked van most kapcsolatod? Hány szakításon vagy már túl?


Én legalább tisztában vagyok azzal, hogy milyen párt szeretnék magamnak, ellentétben veled, akinek gondolom f..ngja sincs, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretne magának.

Ha az ember őszinte, az a baj, ha hazudik, az is baj.

Most akkor döntsétek már el, hogy mi a jó nektek!

2019. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
26%

Azert mert hisztizel a neten, ne gondold mar azt, hogy masnak mi fingja van, vagy mi nem:D


Ezzel a megszolalassal is kiemeled magad a beszelgetesbol. Narcisztikus ember vagy.


Hany szakitas, hany kapcsolat....tenyleg ovoda. Ez nem lista, vagy erzed valakivel, vagy nem.


Befejeztem, majd rajossz mi is a baj veled

2019. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

#47


Szóval, foglaljuk össze az egészet:

1. belém kötöttél

2. valótlanságot állítottál

3. én őszintén leírtam, amit gondoltam, emiatt támadtál

4. szembesítettelek a butaságoddal

5. álszenteskedsz itt, miközben ugyanúgy neked is vannak elvárásaid


És még én hisztizek, és velem van baj. :D

Ki is kezdte az egész vitát tulajdonképpen?

Talán fáj az igazság? Vagy talán szembesülsz azzal, hogy egy nőnek se kellesz, mert pocsék a belső tulajdonságod, ezért szívtad mellre az egészet és ezért érzed sértve az egódat?

Nőj fel, kérlek.

Nem írtam hűű.. de nagy dolgokat. Csak annak nagyok, ezek az alap elvárások, akik nem ütik meg ezt a szintet.


Amit először kiemeltél részt is félre magyaráztad, beleírtad a sértettségedet, pedig sehol nem írtam, hogy legyen autója, vagy saját háza az illetőnek, csak azt kértem, hogy legyen egy állandó bejelentett munkája, ergó ne munkanélküli legyen. És az is baj, ha azt kértem, hogy ne b..ssza el minden sz..rra a pénzét, hanem állítson fel egy fontossági sorrendet, hogy mi a fontos az életben? És még azt is külön kiemeltem, hogy engem NEM zavar, ha a szülőknél lakik valaki. A lúzerséget megint te magyaráztad bele.


Ha ez neked tényleg akkora nagy elvárás, akkor nem én vagyok az, aki magasra tette a lécet, te vagy túl alacsonyan, és te nem vagy elég érett és felnőtt.


A túlzott sértettséged lesz a veszted. Aztán majd 40 évesen is itt fogysz rinyálni, hogy miért nincs párod. Hát ezért, mint amit itt leműveltél.

2019. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Behalok toletek, komolyan. Egyik kerdes alatt a harminc eves no oreg, a masik kerdes alatt meg egy szemetlada, amiert a huszas eveiben tudatosan keszul az "oregsegre". Tessek beletorodni fiuk, hogy a nok egy lepessel elorebb jarnak es nem az idotlen, vegtelen egykent lobogast keresik, hanem csaladot akarnak epiteni, ahhoz meg kellenek bizonyos alapok. (De meg gyerek nelkul se vonzo a tingli-tangli let.) Tudom, ez most meglepeteskent ert sokakat, mert talan negyven korul jut majd eszukbe, hogy legalabb egy gyerek kene, csak erre nem ernek ra a korotokbeli nok.

Az egesz "elvaraslistara" ennyi a magyarazat. Nem olyan bonyolult ez, csak ugye amikor a nok elkezdenek az ugynevezett patriarchatus jatekszabalyai szerint jatszani akkor az se tetszik. A szabad szerelemben nincsenek elvarasok, egy csaladot tervezo kapcsolatban meg igen.

Kerdezonek valaszolva, mellozve a terjengos kifejtest:

1. Passzoljon hozzam vilagnezetben, habitusban, szexualis etvagyban.

2. Banjon velem szepen.

3. Csaladalapitasi szandek es erre valo kepesseg.

Igazabol ezt en nem a 25 eves ferfiaktol varom el, hanem ez volt a vagyam es mindegy volt, hogy hany eves emberben talalom meg.

2019. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Látom van aki nagyon zokon vette, hogy a nők micsoda elvárásokat fogalmaznak meg. Nos férfiként mondom, hogy eddig semmi kirívót nem láttam, persze a lakás / ház , autó kicsit sok de trollnak vettem. :D


A kérdésre szeretném felhívni a figyelmet. Én pontosan erre voltam kíváncsi, hogy írják le azt ami párválasztásnál előnyt jelent, amit elvárnak, amit szükségesnek tekintenek, hogy meglegyen egy férfiben. Kérem a kötekedőket, hogy ne itt tegyék, a kérdésre válaszolnak a hölgyek. Ti nem arra válaszoltok amikor kötekedtek.

2019. jan. 13. 20:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!