Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok el egy 20-as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok el egy 20-as évei közepén járó férfitól?

Figyelt kérdés

Főleg a hölgyeket célozná a kérdés. Mit vártok el egy, az említett korban lévő férfitől. Mi az amit mondjuk párkeresés során ilyenkor már alapnak vesztek, mi az ami előny, mi az ami hátrány.


Tudom szinte felesleges megemlíteni de komoly válaszokra számítanék. :)



2018. dec. 29. 19:39
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Akartam írni ,hogy ehhez elég jól kell keresni, de látom az is benne van az elvárásokban így érthető. :D

2018. dec. 29. 20:22
 12/51 anonim ***** válasza:
84%

Huszas évei közepén járó férfitól elvárás a saját lakás... 25 évesen még épp csak elvégezte az egyetemet, szóval max albérlet. Jól fizető állás, kiépített karrier, saját autó... Azért elvárások vannak bőven egy 25 körüli sráccal. Legszebb, hogy ezt olyan nők várják el általában, akiknek még lehet fix állása sincs, mert tanulni luxus volt, a gyári munka meg büdös. A hűség, meg hogy legyen célja az életben az tényleg nagyon fontos, meg hogy próbáljon saját lábra állni, de iskola után 3 éven belül felépíteni mindent elég meredek. A környezetemből kiindulva, csak azok vannak albérletben, akiknek van valakijük, nagyon ritka, aki ennyi idősen egyedül lakik. Jó, nem a magam nevében beszélek, mert én a ritkábbik állatfajba tartozom, és tényleg céltudatosan török előre, és többet elértem már így fiatalon, mint sok kollégám, de akkor is... Ha szétnézek, nem ez az alap.

22/F

2018. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:

Én a 2-eshez képest csak annyit várok el hogy


-Legyen egy Alap Diplomája (BA)

-Ne legyen túlsúlyos.


Néha már én is gondolkodóba esem hogy "túl sokat várok el". Bezzeg a nők.


30 F

2018. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom teljesen mindegy milyen vagy 90%-nak senki sem elég jó.


Van stabil munkám, van szerető családom, vannak céljaim és álmaim. Van 1.000.000Ft féretett pénzem, rendezett vagyok, soha egy büdös koszos ruhában még nem láttak emberek, jó képeim vannak fent Facebook, Tinderen akarnak is lányok de nem akarnak semmit tőlem.


És nyár óta szinten nulla az ismerkedési rátám, nem akar tőlem senki semmit, mert nem nézek ki jól 10/5 mondjuk. Bármit is teszek...



Egy legalább 10/8 arcának semmit nem kell tennie és mindig lesz barátnője és sex kapcsolatai.



Nekünk átlagoknak meg egyedül kell megdöglenünk.

2018. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

14# ja és tudjátok milyen fantasztikus érzés mikor a buliban kinevetnek?

Szóval, hiába a keménység és a magas önértékelés mikor nem nézek ki jól.


24/F másnak meg csetintésre új barátnő nekem 24 évesen egy se volt, csak nyáron egy 16 éves lányka akivel randiztam de ő is 10-dik randi után elmondta nem akar tőlem semmit.

2018. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálatos drága férfitársaim de nem teljesen a témába vágóak ezek a hozzászólások. Megértem ,hogy keserűség lakozik szívetekben mert a gének kedvezőtlenek, de az élethez való hozzáállás bizony számít még így is.


Kérlek koncentráljatok a témára, bár nem ti vagytok alapvetően megszólítva.

2018. dec. 29. 21:24
 17/51 anonim ***** válasza:
43%
Vedd már észre hogy arról egyik debil sem ír a a féloldalas elváráslistája mellé hogy ő ezért mit tud nyújtani azon kívül hogy lyukkal született a lába között. Engedd meg hogy egy példával megvilágítsam. Elvárja a saját lakást, de egyedül egy kutyaólat sem tudna kibérelni.
2018. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Persze utolsó, értem a problémád de a kérdés pontosan az volt ,hogy ők mit várnak el. Én nem kérdeztem ,hogy mit tudnak nyújtani. Ez "hiánykérdés" lehet, javaslom írd ki ,hogy okulhassunk belőle, de ennek nem itt van a helye. Lakást csak egyetlen személy írt eddig de honnan tudjuk ,hogy nem "troll" ? :D Ha meg elvárja elvárja és kész.
2018. dec. 29. 21:46
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a saját lakást, jó fizetést pont egy pasi írta, aki hölgynek érzi magát.
2018. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

#13


Mit érsz az alap diplomával és a nem kövérséggel, ha hűtlen, tiszteletlen a másik fél, papucsként kezel téged, agresszív, ha kinyitja a száját akkor dől belőle az ostobaság és az érzelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van?


Na, pont ezért kell nagyon pontosan megfogalmazni, hogy milyen párt szeretnél magadnak!

2018. dec. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!