Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek örülnétek egy ilyen ajándéknak az első 1-2 randin?

Figyelt kérdés
Gépészmérnök vagyok és arra gondoltam, hogy olyan ajándékot adnék, amely jellemez engem. Csinálnék egy nyakláncot, ami abból állna, hogy egy kis átmérőjű zsugorcsőre felfűznék különleges anyacsavarokat, medálként pedig egy kis fogaskereket tennék rá.

2020. febr. 16. 11:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Első randikon semmi szükség ajándékra. Ismerkedjetek inkább.
2020. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez csak teória, nem ismerkedem most senkivel. Ezt elfelejtettem hozzátenni.
2020. febr. 16. 11:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Maga az ajándék jó. Főleg, ha a csaj díjazza az ilyet. De tartogasd későbbre.
2020. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mikor "illik", és nem vennéd tolakodásnak?
2020. febr. 16. 11:53
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Első randira szerintem is túlzás. Egyébként meg odáig lennék érte. 😊

Barátnőm párja villamosmérnök, ő ilyen speckó programozható égősort forrasztott neki. Azért is odáig voltam. :)

Párom is csinált hasonlókat, csak ő programozással foglalkozik. Aranyosak ezek a dolgok nagyon. :)))

2020. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ajándékok esetében célszerűbb a megajándékozott személyiségét és érdeklődését figyelembe venni, mint a sajátunkét.


Egyébként az szerintem jó ötlet, de ne az első randik egyikére készülj ilyennel, várj vele, ismerd meg a másikat, nem árt tudni, hogy nyitott rá vagy sem.

2020. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az, hogy mikor... Nos, mikor már van rá alapod. Már ismered, már jelent valamit. Ez kb a 3-4. randin szokott igazán megalapozott lenni, ha előtte nem találkoztatok, akkor főleg.
2020. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
randira ajándék ökörség. Alkalmakra (valentin, évforduló, szülinap, stb) már tök jó ötlet az ilyen.
2020. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 ha már jártok
2020. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Zsugorcsőre anyacsavarok? Már ne haragudj, de ez hogyan nézne ki? Nem hordana senki ilyet.

Kis fogaskerék bőr szíjon jó lehet, csak csiszold le az éleit.

2020. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!