Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek örülnétek egy ilyen ajándéknak az első 1-2 randin?

Figyelt kérdés
Gépészmérnök vagyok és arra gondoltam, hogy olyan ajándékot adnék, amely jellemez engem. Csinálnék egy nyakláncot, ami abból állna, hogy egy kis átmérőjű zsugorcsőre felfűznék különleges anyacsavarokat, medálként pedig egy kis fogaskereket tennék rá.

2020. febr. 16. 11:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Én festeni szoktam és egy hónap ismerkedés után festettem le a párom egy képzeletbeli réten és nem magamat ahol épp festek...én érzek némi különbséget...
2020. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom ezt a dolgot, úgy látszik elég gáz. Majd kitalálok mást, mondjuk elviszem valami jó helyre, a mai csajok úgyis állandóan kirándulnak orrba-szájba.
2020. febr. 16. 12:16
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Inkább ne😊 de első randin meg semmiképpen
2020. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Azt hittem, te normális vagy. Aztán az utolsó hozzászólásodból kiderült, hogy ugyanolyan megkeseredett, szánalmas kis görcs, akivel úgysem állnék szóba soha, mert csak fortyog benne a bszatlansággal keveredő nőgyűlölet. Gusztustalan.
2020. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14-es bocs, de nem értem ez neked hogy jött le a hozzászólásomból. A kommentek nagyrészt leszólták az ötletet, el is fogadtam, és megemlítettem, hogy kitalálok mást. Ez a "nőgyűlölőzés" már tényleg annyira elharapódzott, hogy kezdek megijedni.
2020. febr. 16. 12:21
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

Ne úgy keress társat, h azt késed milyen legyél, h veled legyen...hanem, h add önmagad, h valóban megismerhessen! Szerintem ez a legtöbb amit adhatsz!

A festő!

2020. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lesed a késed helyett...
2020. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ajándék, de nem a randizós időszakban. Kifejezetten személyes ajándék, szerintem akkor időszerű, amikor már kicsit komolyabbra fordul a dolog.
2020. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon aranyos, imádnám. De nem első pár randin, inkább szülinapra, évfordulóra.
2020. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Randin nem kell ajándék, de ez amúgy is taszít. Kicsit olyan, mint mikor tinicsajok a pasijuk nevét hordják nyakláncon, olyan megbillogozás. Inkább a barátnődet jellemezze, bár azért nem ártana, ha tudná, hogy ez az ötleted, mert eszméletlen sokat elmond rólad.
2020. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!