Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 30 fölötti, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 fölötti, aki azért nem kezd kapcsolatba, mert nem tud mit beletenni? Úgy értem nincs lakàsa (albiban él) se autója,jogsija, sok pénze, nem tud nagyobb utazàsokra költeni…stb? Mit érdemes tenni?Érdemes egyáltalàn próbálkozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 02:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Csak ne a felső polcról akarj válogatni! Nálam egyébként ez.kizáró ok, de biztosan van, akinél nem...
2022. jan. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nő vagyok amúgy. Hagyjuk most ezt a pénzes pasit kell találni, meg könnyebb dolgod van dumát, mert nem olyan típus vagyok. Ahhoz képest, ahonnan indultam, elértem dolgokat, de hátrányos helyzetemből kiindulva vannak, amik váratnak még magukra vagy küzdelmesebb/hosszabb ideig tart az elérésük.
2022. jan. 6. 02:16
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Tudod mit kell beletenni egy kapcsolatba? Mert nem ezeket, amiket leírtál…

Elfogadást, szerelmet, őszinteséget, hűséget, kedvességet akarj adni és kapni is, ne pénzt.

2022. jan. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-as igen azokat már beletettem jó pàrszor, köszönöm. Ne àltassuk magunkat, azért egy bizonyos kor fölött már számít ilyen szempontból is, hogy mit tudok hozzátenni.
2022. jan. 6. 02:28
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Ezeket férfiaktól várják, nem nőktől.


Érzelmeket kell a kapcsolatba raknod, egy értelmes "ént", akivel jó tölteni az időt, megbecsüli a másikat, lehet bízni benne, támogatja a párját.

2022. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz azért…kölcsönösség elvén gondolkodva így, hogy nincs jogsim, nem lehet ràm szàmítani, ha esetleg vezetni kell valami miatt, vagy hozni-vinni…stb. Ha mennénk nyaralni, nem tudok annyit beletenni, hogy együtt szervezzük, beszéljük meg…stb. Egy bizonyos kor fölött ezek már igenis számítanak a közös élet és együttműködés szempontjából. Az érzelmi rész, meg a jó időtöltés részemről megvan, de 30 fölött emellé màs szempontból is tudnom kell(ene) partnernek lenni.
2022. jan. 6. 02:34
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Ezek kifogások. 36 éves vagyok, óvónő. Szerinted hány nyaralást álltam én az elmúlt 18 évben, mióta a férjemmel vagyok? Megsúgom, semennyit, sőt, itthon voltam majdnem 10 éven keresztül a gyerekekkel, így nem csak a nyaralásba nem adtam be… Soha, egyetlen egyszer sem lett ez a szememre vetve, szereti a férjem, hogy imádom a hivatásom és le van tojva, mennyit keresek vele. Amiatt, amiért boldog vagyok, a 3. válaszban leírtakat tudom nyújtani, ami neki a legtöbbet, az OTTHON érzését jelenti. Szeretjük egymást, jól vagyunk, kiegyensúlyozottak, a gyermekeink szépek, okosak, nőnek, mint a gomba. Ez a legfontosabb, nem a pénz.
2022. jan. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Nőként írom!

Attol, hogy olyan férfival leszel együtt, akinek van egzisztenciája, mert nem lopta a napot a főiskolai évek alatt, még nem leszel "olyan tipus"

2022. jan. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

Én pl azért nem vagyok kapcsolatban mert inkább vagyok egyedül mint egy kibírhatatlan anyagias hisztis depressziós nővel aki sértegetéssel és másokra való mutogatással próbálja helyre hozni az önértékelési zavarait.


Van hogy inkább az egyedül létet választod.


Autót, jogsit a mai világban nem nagy sztori ezerezni, nyilván az embernek vannak gondjai..stb


De pl nyaralni lehet görögben egy balatoni nyaralás árából. Nem ezen múlik szerintem az egész, hanem azon ki mennyire szereti a másikat és mennyire tudnak együtt működni. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik, lakást nyilván hitelre fogtok venni azt pedig lehet közösen fizetni.


Nem értem ezt a jajj nincs lakasom most mi lesz hozzáállást.


32/F

2022. jan. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

7-es én ezt értem és őszintén örülök boldogságodnak tényleg.

Nekem viszont fontos sajnos, hogy minden téren partner tudjak lenni, ne csak az otthon részben.

2022. jan. 6. 02:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!