Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra melyik tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra melyik tényező jelenti a nagyobb hátrányt, vagy kizáró okot esetleges párkapcsolatra az adott nőnél, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Ha van már gyereke korábbi kapcsolatból, vagy ha átesett abortuszon?

(A kérdésre érdekelnek a válaszok, nem az, hogy "nem kell tudnia róla.)



2021. nov. 8. 09:44
A kérdező szavazást indított:
A gyerek
Az abortusz
Mindkettő
Egyik sem
Attól függ, mik a körülmények
44 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded?
2021. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

És nem nyugszik 🤦


Idefigyelj, elmondom ezredszerre. Az abortuszról nem fogsz tudni kapcsolat elején, ismerkedéskor. Te meg tovább úgyse jutsz, úgyhogy nem mindegy?

2021. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, viszont ha 5 abortusza volt, akkor a szexuális érettségében, szellemi képességeiben nagyon kételkednék.
2021. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 és #2

Nő vagyok, ez az első ilyen kérdésem, miután láttam véleményeket pasiktól abortuszon átesett nőkről, ugyanakkor az is baj, ha gyerek van, ezért érdekel...

2021. nov. 8. 10:32
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nőként inkább annak örülök ha nincs mindennap ilyen kérdés, nemhogy még bolygassam a témát és provokáljak. Olyat nőként meg pláne nem kérdeznék mint te, ugyanazt amit mindig, hogy "ismerkedésnél ha kiderül", mert nem derül ki, ebben mindannyian egyetértünk, mármint mi, nők. Ilyet nincs joga kérdezni senkinek egy idegentől, ez csak az itteni incelek mániája hogy az első randin teljes átvilágítást csinálnának, ha eljutnának odáig. De mivel nem jutnak, így fogalmuk sincs hogy ilyen pofátlan kérdésekre nem is válaszolnánk, csak elzavarnánk az illetőt. És abban is nagy az egyetértés hogy egyikünknek sincs ilyen élménye, pedig mindannyian találkoztunk már selejtes pasikkal, de idáig még egy se merészkedett. Ez tényleg csak ilyen incel tévképzet lehet, hogy ismerkedéskor bele lehet mászni a másik életébe teljesen...
2021. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Félreértetted a zárójeles részt.

Azért írtam oda, mert az összehasonlítàs érdekelt, ki melyikkel elfogadóbb àltalánosságban.

Mivel alapdolog, hogy amiről ne tudnak, arról nem tudnak véleményt alkotni.


De nem bírom, mikor úgy kezelik a dolgot (bármelyik is áll fent), mintha a nő egyedül csinálta volna a gyereket.

Ha van gyerek, pasi válasz "Nem fogom más fattyát nevelni" / "Biztos ezzel akarta megfogni az exèt, de nem sikerült"


Ha abortusz volt "Gyilkossal nem állok össze, nem egyezik az elveimmel"


Mindkettőre: "Felelőtlennel nem jövök össze"


Mintha tényleg azt vàrnák, érintetlen legyen, rà várjon mèg 30 évesen is, de közben azért nézzen ki jól, és legyen jó az ágyban is, mindezt úgy, hogy ne legyen múltja...


Kíváncsi voltam, ezeket a válaszokat ugyanazok írják?

Vagy melyik a kisebbik "rossz"...


(Abortuszom nem volt, de voltam egyedülálló anya egyébként.)

2021. nov. 8. 10:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a zárójeles részre reagáltam ami a kifejtésben van, hanem a kérdésre, hogy ismerkedésnél hogy van. Úgy, ahogy írtam. Nem derül ki mert ezzel senki se haknizik, kérdezni meg bunkóság ami miatt repülne az illető azonnal.

Mondjuk az esetleg pozitív, hogy aki ilyet meg mer kérdezni egy idegentől, arra nem kell egy perccel sem többet elvesztegetni.


A normális férfiak (felnőttek, ha már ebben a kategóriában vagyunk) nyilván tudják hogy volt élet előttük is. És ahogy telik az idő, egyre kisebb az esély arra hogy 40 felé gyermektelen nőt találjanak (azt hagyjuk most hogy húszévesekről ábrándoznak, azokat úgysem kaphatják meg).


Ezekre a kérdésekre idetéved pár normális férfi hogy nem érdekli egyik sem, és egy rakás incel, gyilkosozni és előzőkanis fattyazni. Viszont az ő véleményük mit számít, úgysem velük kezdenek a nők kapcsolatot...

2021. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Jogos, ez hasonló, mint az, hogy hány előző partner számít soknak, ami már kizáró ok...

Ezekre én is azt szoktam írni, hogy van-e valami köze hozzá (semmi), de aki ez alapján ítélkezik, és ezt számolgatja, arra szintén kár időt pazarolni.

2021. nov. 8. 11:28
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

"hány előző partner számít soknak, ami már kizáró ok..."


Miért ne lenne köze hozzá? Nőként kérdem. Engem zavarna a sok partner, mert mutatná, hogy nem illünk össze. Tehát nem zavar maga a sok, nem érdekel, ki mennyit szexel, de ha velem van kapcsolatban, akkor csalódni fog.

2021. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
bizonyos embereknek semmi se jo. lenezik azt, aki fiatalom felcsinaltatta magat, de ugyanakkor meg frocsognek az abortuszra, hogy ‘gyilkossag’. elvarjak, hogy a no szuz legyen vagy legalabbis minimalis szexualis tapasztalata legyen mas ferfiakkal, de ugyanakkor meg huzzak a szajukat, hogy nem eleg ‘ugyes’ meg bevallalos az agyban. mindegy, csak legyen mibe belekotni, mert az ilyenek alomvilagban elnek.
2021. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!