Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek mi kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi kizáró tényező egy nőnél párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Mivel mindig a nőtől függ a dolog, és a férfiaknak nincs semmilyen beleszólása a dologba, ezért lényegtelen, hogy a férfiak miket írnak le. Mert az ismerkedésben mindig a nő dönt.
2019. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem igaz!! ;).sztem meg a férfi dönt vagyis úgy tapasztalom
2019. nov. 23. 22:28
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezt az ostobaságot első! Igenis sok férfi van, aki nem jönne össze neki nem tetsző, kövér vagy sovány, dohányzó vagy vegetáriánus vagy kutyabolond vagy tudom is én milyen nővel. Miért, te bárkivel összejössz aki rád hajt????
2019. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ostobaság és a dohányzás.
2019. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
#3 szerintem arra gondolt a kérdező, hogy ha az alapok megvannak, tehát egymás esetei vagyunk, akkor mi az, amiért mégsem megyünk bele. Hát... személyiségbeli eltérés, lehet ez akár vallással kapcsolatos, akár az, hogy olyan élethelyzetben vagyunk amikor nem tudnánk a kapcsolatra koncentrálni, eltérő szexuális igények, idióta szülők, vélemény egy témában amitől a fejemet fogom, nekem ilyesmik szoktak lenni azok amiken nem megy át minden nő :D
2019. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha a nő hárpia stílusú...
2019. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Tudom, mire gondolt a kérdező, azon szörnyülködtem, amit az első mondott
2019. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%

Én is arra gondoltam, mint amit az #5-ös írt. Tehát odáig, hogy egy párkapcsolatra igent mondunk vagy sem, addig el kell jutni rövidebb-hosszabb ismerkedési fázis után, azaz a kérdező szerint vajon mik lehetnek azok a paraméterek, amik időközben kiderülnek, s ezek miatt azt mondjuk, hogy sorry, de mégsem felel meg az elvárásainknak.

Nálam elég sok tényező miatt akadhat fenn valaki. Elsősorban ha legelőször észreveszem azt, hogy a nő azt akarja, hogy porondmesterként szórakoztassam őt nonstop, ő meg majd osztályoz, s ezen kívül nem tesz hozzá semmit, az nálam alapból kuka.

De ilyen tényező például a szélsőséges ideológiai nézetek követése is, vagy ha nagyjából nem azonosak a világképünk. Vagy éppen ha egy káros szenvedélyt túlzásba visz, pl. napi 2 doboz cigi, vagy mindennap esténként fél liter vodka stb. De mondhatnám azt is, hogy az ismerkedés fázisa alatt mennyire vehető komolyan, például a megnyilvánulásai akár élőbeszédben, akár bármilyen kommunikációs platformon. Vagy ha iszonyatos rendetlenségben, koszban tartja a lakhelyét. (Penészes kaják a hűtőben, vagy szemetesnek használja a szoba sarkát, zsírfoltos, kajafoltos az ágy stb.) Vagy például a hirtelen agresszió, fölényeskedés, elnyomni szándékozás, letorkolás, ilyenek. Biztos van még ezerféle negatív tulajdonság, de most per pillanat ennyi jutott eszembe. Szóval nálam a fentebb soroltak meglététől kezdve felejtős.

2019. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Salátapunci, gyerek, büdös test, sárga fogak, hullaszagú száj, ilyesmik.
2019. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Én nő vagyok, és a párommal van néhány dolog, ami annyira nem teszik benne (munkamániás, mindig mindenkinek segít, ami egy jó dolog lenne, de azt már kicsit túlzásnak érzem, hogy soha nem tud kiállni magáért vagy nemet mondani, és minden hülyeségbe belemegy), viszont ezekről sokat beszélgettünk, úgyhogy történt előrelépés, hajlandó változtatni pár dolgon. Az egyik haverjával is sokáig, kB. egy évig jóba voltam, de utána úgy alakult, hogy több időt töltöttünk vele, és akkor tudatosult bennem, hogy nekem valójában nem is annyira szimpatikus a viselkedése. Szinte semmit sem képes egyedül megoldani, ezért is találták meg egymást a párommal, ilyen este 10 körül állított be, amikor nekünk másnap dolgozni kellett menni, miközben megígérte, hogy 8-ra jön, stb. Meg is mondtam a páromnak, hogy vele nem valószínű, hogy együtt tudnék élni, vagy bármilyen mélyebb kapcsolatot sokáig fenntartani. Egyszerűen van, akivel összeillik a személyiségünk, és van, akivel nem, és ez sajnos nem is mindig derül ki az elején, csak hosszabb távon.
2019. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!