Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra melyik tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra melyik tényező jelenti a nagyobb hátrányt, vagy kizáró okot esetleges párkapcsolatra az adott nőnél, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Ha van már gyereke korábbi kapcsolatból, vagy ha átesett abortuszon?

(A kérdésre érdekelnek a válaszok, nem az, hogy "nem kell tudnia róla.)



2021. nov. 8. 09:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#9

Azért, mert hol húzódik a határ, és mi dönti el, hogy a 8 még belefér, 9 meg már sok?


Amúgy normál esetben aki tartós kapcsolatban él, többet szexel, mint akinek több rövid kapcsolata volt, és egyedül van.

2021. nov. 8. 12:01
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

Én döntöm el. Ha nekem nem voltak szexkapcsolataim, mert nem fontos a szex, és a hiánya nem érdekel, akkor már tudom, hogy máshogy állunk a szexhez.


Az én célom az, hogy a leginkább hozzám illő embert találjam meg.

2021. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%

Én 26 éves vagyok, két férfival feküdtem le, mind a kettő komoly kapcsolat. Kétszer volt abortuszom. Az első, amikor elveszítettem a szüzességem 16 évesen és a barátom is és en is szűz voltam. Nagyon felelőtlenek voltunk. A másodiknál 19 évesen kiszakadt a gumi. Mentünk venni esemény utáni tablettát, de nem használt. Fogamzásgátlót betegség miatt nem szedhetek, a spirált nem bírom, így csak a gumi jöhet szóba. Igen, bűntudatom is van emiatt, de sajnos nem tarthattam meg, mert nem álltunk jól anyagilag és mindketten akkor érettségiztünk utána pedig egyetemre szerettünk volna menni. Első párommal szakítottunk, 2 évig nem feküdtem le senkivel, majd csak a második párommal.


Lehet, hogy csúnyán hangzik, hogy pont én ítélkezem 2 abortusszal a hátam mögött, ezért nem kellene elkezdeni a szexuális életet felvilágosítás nélkül. Viszont nekem volt egy baratnőm, aki több tucat férfival lefeküdt, mondanom sem kell, a férfiak nagyrésze sosem vette komolyan, sem a 20-as, sem a 30-as, sem a 40-es korosztályból. Akik kapcsolatban voltak vele, azok mind papucsok voltak, akiket belehetett állítani a sarokba. Egy férfinél igenis hátrány az, ha a barátnőjét úton útfélen kefélték. Szerintem a férfiak nem a 4-5 szexuális partnerre vannak kiakadva, hanem már a sokkal magasabb számokra. Mivel ha nem vagy párkapcsolatban, akkor is tudnál szexkapcsolatot fenntartani 1-2 emberrel, nem kell minden héten mással szexelni. Ugyanúgy, ahogyan már 5 abortusz is azért durva. Még a 2 abortuszt is egy szégyen kimondani. Tehát mindennek van egy határa.

2021. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Egy férfinél igenis hátrány az, ha a barátnőjét úton útfélen kefélték."


Hasonló a hasonlóval, ezzel nincs gond, ha ő is önmegtartózratós típus.

Amitől hányok, ha végigkefélt ő se tudja hány nőt, de a nő ne tegye, mer az milyen már... Na én meg ezeket kerültem mindig jó messziről (meg alapból akik kettős mèrce szerint veszik a dolgokat nemekre bontva.)


"Mivel ha nem vagy párkapcsolatban, akkor is tudnál szexkapcsolatot fenntartani 1-2 emberrel, nem kell minden héten mással szexelni."


Ezzel nem értek egyet.

A szexkapcsolat ugyanúgy egy hosszú távon halálra ítélt dolog, mint az ellenkező neműek közti baràtság. Ugyanazon kockázat miatt....

2021. nov. 8. 13:32
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
13-as 26 évesen 2 abortusz durva túlzás. 45 éves vagyok, nekem még óvszer nem szakadt el (soha nem használtam mást), és soha nem volt abortuszom.
2021. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"A szexkapcsolat ugyanúgy egy hosszú távon halálra ítélt dolog"

Ezt megcáfolnám, nekem 18 éve működik, ugyanazzal az emberrel. Nem elírás, és biztosan nem vagyunk szerelmesek egymásba.

2021. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
#15-ös 60 évesen is ennyi lesz az abortuszaim száma, mivel legközelebb már megtartom, utána meg elköttetem magam. Nyilván ilyenkor nagyobb a szám, amikor az ember még tini és felelőtlen, nem 60 évesen szerintem. Szuper dolog, ha neked óvszer nem szakadt el, tudtom szerint nem csak én szexelek egyedül, hanem a férfi is, de persze minden egyes abortuszért csak a nő a hibás, azt mindenki elfelejti, hogy oda egy férfi is kellett. De persze aztán a nő felelőssége lesz azt a gyereket megszülni meg felnevelni, mert a férfiak szeretik kihúzni magukat a felelősség alól. Én az elsőnél tényleg felelőtlen voltam, a másodiknál meg mindent megtettem, de sajnos ez lett, nem lett rögtön játszani itt a tökéletes egy 16-19 éves kölyök felett pálcát törni. Durva túlzásnak nem mondanám, tény, hogy szégyellem is magam miatta, de nem volt több abortuszom, nem jó dolgomból tettem, amit tettem.
2021. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyarországon élsz, nem kötteted el magad.

Sajna, le kell termelni a kvótát (3 élveszülés) aztán kérheted.

2021. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen tudom, 3 gyereket tervezünk.
2021. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz nem zavarna, mert nincs sem a pillanatnyi sem a későbbi életemre semmi hatása. Egy meglévő gyereknek már annál inkább.
2021. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!