Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 30 fölötti, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 fölötti, aki azért nem kezd kapcsolatba, mert nem tud mit beletenni? Úgy értem nincs lakàsa (albiban él) se autója,jogsija, sok pénze, nem tud nagyobb utazàsokra költeni…stb? Mit érdemes tenni?Érdemes egyáltalàn próbálkozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 02:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%

#9 vagyok


Ui: amikor majd megszulod a gyerekeket akkor a férjed fog eltartani titeket. Akkor is azt fogod mondani hogy jaj szívem nekem elég a gyes. NE adj egy forintot se mert én nem olyan vagyok.

2022. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
“Autót, jogsit nem nagy sztori szerezni”- nekem sajnos az onnan, ahonnan én indulok, pedig próbáltam érte tenni folyamatosan, de mindig máshova kellett invesztálnom végül. Mindegy, nem az anyagi részén fogom ezt meg, hanem hogy nem lehet rám számítani ilyen szempontból, és én ezt akkor is nehezebben élem meg, mert fontos az érzelmi rész is, de szerintem a közös élet ezen része is.
2022. jan. 6. 02:48
 13/26 A kérdező kommentje:
11 szerintem te nem nagyon érted, hogy miről írtam, nem erről, amit az utolsó mondatodban írtál, nem ez a mondandóm lényege.
2022. jan. 6. 02:49
 14/26 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: engem nem foglalkoztatna egy párkapcsolat kezdetekor, hogy "mit ért el a nő élete során", jogsim meg egészségügyi probléma miatt nem lehet, engem meg az aggasztana, hogy a nőt meg ez érinti mélyen...
2022. jan. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem 30 feletti férfiként van saját egzisztenciám. Tényleg sokat kell küzdeni hogy elérje ezt az ember. Nőként szerintem legtöbbször nehezebb megteremteni ezeket a dolgokat. Én általában nem azt nézem egy ismerkedés során hogy a másik mit ért el, mi van neki. Inkább azt, hogy mit szeretne elérni. Magát a törekvést, az akaratot. Nyilván sokkal szimpatikusabb ez, mintha egy lusta semmirekellő életképtelen lenne, célok nélkül. Ezzel nem tudnék mit kezdeni. Aki viszont törekvő és jó gondolatai vannak arra általában kíváncsi szoktam lenni.
2022. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim mesélték,hogy amikor ők összeházasodtak,volt egy szekrényuk, és kész. Anyosnal laktak, sokat tettek azért,hogy közösen építsék fel az egzisztenciajukat. Most viszonylagos jólétben élnek. Szerintem többet ér egy ilyen,ahol közösen,közös célokért dolgozik mindkét fél, együtt és egymásért,mint amikor az egyik fél belül a jóba. A közösen összehozott dolgok erősítik a kapcsolatot.
2022. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Nezd, a párom 47 volt mikor megismertem nincs autója, se jogsija, se lakása. Természetesen dolgozik, eltartja magát rendesen, igényes, van némi megtakarítása de az egy bp-i lakásra nagyon kevés. Hogy mije van mégis? Hatalmas szive, rengeteg szeretete, figyelmessége felém, türelme, elfogadása. Kölcsönösen!! Albiban lakunk, nekem kocsi, munkánk van, én azt gondolom mindenünk megvan. Sokkal szegényebb lennék lelkikeg, ha az anyagiak miatt elutasitottam volna.
2022. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Noren1989 ***** válasza:
58%
Én inkàbb érzelmeket nem tudok beletenni, az anyagiakkal egy ideje semmi gondom.
2022. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%

Itt mindenki félre magyarázza a dolgot!


A lényeg az lenne, hogy egy kor után nem árt biztos alapokkal rendelkezni egy kapcsolathoz.


Blablabla meg mese, hogy tök jó minden ha iskolázatlan vagy, nincs 5Ft megtakarításod, nincs munkahelyed, de annyira szeretlek... Jó kesz életünk végéig egy szutyok albérlet, a buszon meg bliccelünk.


Imádom azt a sztereotípiát is, miszerint egy iskolázott, anyagilag tehetős férfi csak bunkó és egoista lehet, a csóró meg tiszta szív és érzelem.


Látszik a huszonéves kor naivitása ezen az oldalon is.

2022. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%

Én az utóbbi években nagyon sokat foglalkoztam feminizmussal, genderkérdéssel, stb. Alapvetően liberális értékeket vallok,de ebben a kérdésben régimódiként gondolkozom.


Ha tetszik, ha nem, vannak ösztönök, ezért neked nem ugyanazt kell beletenned a kapcsolatba, mint egy férfinak. Mi biológiailag vonzódunk ahhoz, ha nekik van egzisztenciájuk, míg nekik nem számít. Én már megvívtam a magam csatáját: egyetemet végeztem, dolgoztam, megtakarítottam. Nyilván jó, hogy így csináltam, ne érts félre! Viszont az biztos, hogy a férfiakból nem ezzel váltottam ki vonzalmat. Pár éve még simán azon hisztiztem, hogy lehet, hogy a minimálbéres takarítónő, boltos Marika nénit (most mondtam egy nevet) a tenyerén hordozza a vállalkozó/külföldön dolgozó/kamionos férje, és mennyire nincsenek kiegyenlítve az anyagiak.


Most már ráébredtem szerencsére, hogy a boltos is ugyanolyan értékes, és a férje azért viszi el nyaralni, mert szereti. Nem azt nézi, hogy a saját fizetéséből a nő nem tudná kifizetni a máltai nyaralás felét, mert egyszerűen neki nem az a fontos. Hanem igen is, az a fontos, hogy a nő érzelmilg ott van, gondoskodik, stb.


Én is voltam olyan kapcsolatban, ahol hiába voltunk jegyesek, felesben fizettünk minket. Nem zavart akkor, de most már belátom, hogy ha igazán szeretett volna, akkor nem érdekelte volna, hogy mindennek elkérje a felét, hanem azt nézte volna, mennyire tud boldoggá tenni.


Igen, kell egy bizonyos alappal rendelkezni a harmincas éveidben, de magad miatt is. Nem csak azért, hogy "bele tudj tenni a kapcsolatba". A férfiak nem ezt nézik. Amennyiben hetero kapcsolatot keresel, nem két férfi fog együttjárni, hanem egy férfi és egy nő.

2022. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!