Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 30 fölötti, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 fölötti, aki azért nem kezd kapcsolatba, mert nem tud mit beletenni? Úgy értem nincs lakàsa (albiban él) se autója,jogsija, sok pénze, nem tud nagyobb utazàsokra költeni…stb? Mit érdemes tenni?Érdemes egyáltalàn próbálkozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 02:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 19-es pontosan erre vonatkozott a kiírás igen, ez a mondat foglalta össze a legjobban, amit írtál is: hogy egy bizonyos kor után (az érzelmi rész mellett!!) nem árt biztos alapokkal is rendelkezni egy kapcsolathoz és ebben a nőé is beletartozik szerintem. Értem a másik oldalt is, ahol boldogan élnek így, meg nem fontos…stb, de amikor a mindennapi életben ez esetleg többször kiütközik (még mindig 30 felettiekről beszélek) akkor már nem annyira tündérmese meg szeretlek, ahogy 19 is írja.


16-os az más, ha korán és közel azonos paraméterekkel kerülnek össze, akkor igen, közösen építik az életet. De itt most másról írtam, 30 felett már saját alapod(nak kellene lennie) van és azt összegyeztetni, majd építeni tovább együtt.


Sokan csak az anyagiakat emelték itt ki, 19-es értette meg a lényeget.

2022. jan. 6. 08:39
 22/26 A kérdező kommentje:

20-as igen ebben is van valami, belátom és igazad van ott is, ahol a felesben fizetést írtad a jegyességed alatt.


Én nem feltétlenül ezt értem ezalatt, mikor írtam, hogy én is szeretnèk beleadni, hogy forintra pontosan felezzünk, mert nem, de szerintem tudni kell partnernek lenni az érzelmi biztonsàgon is túl. Nem baj, ha nem akkor az egzisztencia, nem is arra hajtok, de azért valamit tudjak hozzátenni (legalàbb a jogsi kèrdést, ha mondjuk van valami és én is be tudjak szállni abba a kocsiba) vagy alkalom adtán egy élményt adni a másik félnek (ami lehet nyaralás, meccs…stb amit szeret) és gond nélkül meg tudjam ezt tenni. Nem azt mondom, hogy minden legyen egyenlő, de azért valamit illik tenni ezen a téren is, mert hát a férfi is beleteszi azt a szeretetet, ahogy írod, hogy szeretetből elviszi ide-oda…stb, akkor nőnek is illik úgymond beletenni a szereteten kívül mást is. Én legalábbis így gondolom. Célok nekem is vannak mindig csak valóban nagyon nehéz elérni az én helyzetemből, pedig sokat teszek mindenért.

2022. jan. 6. 08:53
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egy kapcsolatba a nőnek is illik beletenni mást is a szereteten kìvül. Az meg hazugság, hogy a fèrfiakat nem èrdeklik ezek a dolgok.
2022. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23 Nem hazugság, legalábbis én így tapasztaltam.

A környezetemben nem azt látom, hogy a tanult, jól kereső nőknek boldogabb kapcsolatuk lenne. Nálam sem értékelték. Az elvárás megvolt, hogy Ft-ra pontosan kifizessem mindennek a felét, az is ki volt számolva, hogy egy zacskó chipsből hány db jut.


Valaki tudja értékelni, hogy a nője szereti a munkáját, és jó is benne, annak ellenére, hogy nem keres vele sokat - pl. tanár vagy ápolónő. Valaki azt is tudja értékelni, hogy a nő rendben tartja a környezetüket, finom vacsorával, szexi fehérneművel várja. Sőt, valaki még azt is értékeli, hogy ha a nő jó anyukája a közös gyerekeküknek, nem pedig sír, hogy "JAJ SZÜLÉS UTÁN NINCS SZEX PÁR HÉTIG, MI LESZ MOST? :(("


Én abszolút amellett vagyok, hogy mindenki eldönthesse, mit szeretne kezdeni az életével. Ha neked a gyerekkori álmod, hogy kutató legyél, és sosem házadodsz meg, az is rendben van. Ha viszont szeretnél feleség és anyuka lenni, az is rendben van.


Abban igaza van a kérdezőnek, hogy kell kedveskedni. Nehogy azt hidd, hogy én nem vittem el a dolgozó, kereső vőlegényemet pl. kirándulni a saját költségemen úgy, hogy ösztöndíjból élő egyetemista voltam, aki nyáron vállalt diákmunkát. Elvittem, nyilván. Ez szerintem is kell, mert egy meglepetés, ajándék.


A mindennapokat illetően pedig jobban szeretem, ha a férfi a családfő. Egyrészt ha nem tudok rá felnézni, akkor nem is kívánom annyira. Ez az előző kapcsolatomban az ő részéről volt probléma, mert mivel egy idő után nem kívántam őt, teljesen jól voltam szex nélkül, de ő folyton hisztizett, érzelmileg zsarolt. Mivel nekem meglett a diplomám, ő meg el sem jutott az államvizsgáig, elkezdett rám irigykedni. Ezt nem csak én érzem így, többeknek is feltűnt a környezetemben.

2022. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem az anyagiak nem érdekeltek a párkapcsolatban, mert nem "patikamérlegen mértem mit adok a másiknak". Nem kell "fele-fele" arány, meg semmit kiszámítani, szerintem akkor lehet probléma, ha az egyik anyagilag 0%-ot, másik pedig 100%-ot tesz bele a kapcsolatba, mert ha ketten tennének bele valamennyit, akkor jobban lehetne spórolni, mintha az egyik fél tesz bele mindent.
2022. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Vannak jó emberek. Persze mindenki annak gondolja magát. Értelmetlen vitát nyitni bármiről is.


Ma egy műanyag, számító világot élünk. A kapcsolatok lényege hogy a személy egyes szám első személyében ki legyen elégít e minden szinten. Ehhez ez a személy a lehető legkisebb energia befektetéssel szeretne hozzájutni.


Mert mi a lényeg egy férfinek? Szex, szex, szex. Kiszolgálás, babusgatás, egópumpa. Ilyen nő kell. A nőknek mi kell? Egy bástya, az erő, az egzisztencia.


Ha működik kettőjük között az üzlet, addig jó.

2022. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!