Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés kezdeti szakaszában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kezdeti szakaszában milyen mélységben érdemes a múltról /exek, kalandok stb./ beszélni? Vagy egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
A tapasztalatlanság hátrány, ezt tudjuk. De, hol az a határ, amikor már azt gondolhatja a másik fél, hogy ez már sok, túl tapasztalt a randipartner.
2022. aug. 18. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Még egy kapcsolódó kérdés: ha a randipartner mindenárom ki akarja belőled húzni, hogy hány nővel/férfival voltál, mi lehet erre egy frappáns, de a választ nem eláruló válasz? Hogy utána ne jöjjön fel ismét a téma.
2022. aug. 18. 14:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek beszélni az exekről a kezdeti szakaszban, hallani a másik exeiről meg aztán végképp nem. De igazából annyira később se, semmi közöm hozzájuk...
2022. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdez, akkor válaszolj őszíntén. De csak annyit mondj el, amennyit Te egészségesnek és jónak gondolsz. Esetleg igen-nem válaszok.

És mindig kérdezz vissza, hogy és Te? És Neked? Miért kérdezed? Meg nyugodtan mondd meg neki, hogy ez már a múlt és elengedted. Nincs jelentősége, nem érted, hogy miért kell erről beszélni. Nyugodtan mondjad, meg kell, hogy értse. Különben meg tényleg nem tartozik rá, az a múlt! Csak bántja magát azzal, hogy ezt hallgatja. Mondd neki, hogy nem akarlak megbánatani, azzal, hogy ilyenről beszélek és neked sem kellemes. Ezután nem szabad, hogy újra felhozza.

2022. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem kaptam olyan kérdést, hogy hány db partnerem volt és én se kérdeztem ezt meg soha egy férfitól sem. A randi az nem rendőrségi kihallgatás. Később sem volt ilyen "vallomás" soha. A múlt az elmúlt. A közös életünk a megismerkedéskor kezdődött.
2022. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek egyáltalán nem kellene témának lennie. Persze vannak olyanok, akik mindent is tudni akarnak, még az exekkel való szexuális élet gyakoriságát, minőségét is, szerintem ez durva túlzás.

Magamtól biztos nem kezdenék erről beszélgetni, de annyit, hogy volt -e hosszútávú kapcsolata az embernek, vagy mikor szakított utoljára, azt érdemes lehet megtudni. Ha 1-2 hete szakított, az felvehet kérdéseket.

2022. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tolem csak egy ember kerdezte hány pasim volt korabban aki mindenáron es mindenbol azt akarta kihozni hogy r.banc vagyok.

Eleve lenézett es allandoan erre élezett ki mindent, hogy bizonygassa, hogy biztos r.banc vagyok.

Rajta kivul senkit nem érdekelt korabban hánnyal kivel miert voltam, meg ilyenek.


En amugy elmondtam neki kezdetektol hogy tinin volt egy barátom 2 évig aztán szakitas koltozes miatt aztan nyari szunetben egy masik srác es igy tovabb. Mind érzelmi kapcsolat nem tudott belekötni se!!

De azért azzal támadt kesobb is hogy és az 1éjszakások? Mondtam nem volt. De ezt mantrázta mindig tovabbra is. En meg mantráztam vissza h nem volt.

Ezzel nem tudott mit kezdeni.


Amugy en hallani sem akarok az exekrol, csak max azt hogy nem is tud rola semmit.

De engem ne hasonlitgassanak, de ha vki nagyon nyomja hogy az exe igy megy ugy meghallgatom mert nem tudják hogy amugy magukrol beszélnek es kivilaglik nekem az hogy ő maga milyen aljadék volt az exével es megértem a exnőjét nagyonis es pacsi neki..

2022. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoval.amikor nekem vki az exeire panaszkodik vagy szidja, az red flag, az illeto magárol beszél sokesetben. Ugyanis egy nő nem veletlenul lép félre vagy szakit. Ha vmelyik pasi azon sir hogy megcsalták, csak idő kérdése ahogy megismerem a pasit hogy ugyan miért is.

Javareszt en mint nő a női donteseket komolyabban veszem mint a pasi rinyát/kamukat az exükről.

2022. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!