Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen mentális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen mentális zavarral rendelkező emberek a legalkalmatlanabbak, legkerülendőbbek párként?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 00:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Legextrémebbek és kerülendőek: pszichopaták, szociopaták, szkizofréniásak. Enyhébb személyiségzavarok, borderline, nárcizmus ezek mellett nyugodtan lehet élni boldogan egy kapcsolatban.
2022. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nárcisztikust én is ismerek, ő annyira nem gáz. Barátként van egy sajátos stílusa az biztos, de nagyon jó kapcsolata van a barátnőjével. Amúgy őt tulajdonképpen egy remek embernek mondanám, ha megismeri az ember, akkor látszik rajta, hogy azért olyan néha a stílusa amilyen, mert belül kínlódik magával. De a fura gondolkodása ellenére többre tartom, mint sok embert, akit ismerek.
2022. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, elgondolkodtatott. Általánosságban azt mondanám, hogy a súlyossága kérdésesebb, mint maga a típusa, de egy kivételt tennék: az antiszociális személyiségzavar (becenevén pszichopata) szerintem mindenképpen kerülendő. Ha választani kell, szerintem ez a legrosszabb.
2022. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
sokszor beteg az is aki nem akarja elismerni..nem csak a másik fel. Persze jo hazudni sok mindenkinek onmaga szamara mennyire egeszseges.
2022. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a súlyos szerfüggők
2022. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudatmódosító használók, azokban megvan minden mentális zavar!
2022. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja igen a kábszeresek, egy se normális
2022. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen ezért is doglodom már 29 éve egyedül
2022. okt. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a mentális zavar típusától, hanem mértékétől, "erősségétől" függ elsősorban, meg hogy az adott mentális zavar mennyire van kezelve. Plusz attól is, hogy az adott embernek, akivel szeretne párkapcsolatot az illető, mi a fontos egy párkapcsolatban és milyen szinten. Én pl. tudom magamról, hogy erősen autista emberrel nem tudnék boldog párkapcsolatban lenni... ill. van erősen skizofrén távoli rokonom, aki hol szedi a gyógyszereit, hol nem... azt nem kívánom senkinek (ön- és közveszélyes az illető, maradjunk annyiban).
2022. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!