Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mentálisan 66-szor meghalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mentálisan 66-szor meghaltam és antidepresszánst szedek 30 évesen; és nem is tudom, hogy vágyom-e már párkapcsolatra, akkor gyakorlatilag nekem ez már campo di basso?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, nyilván egy adonisz sem vagyok, de mentálisan agyhalott vagyok, nagyon nehezen megy bármilyen szociális interakció, igazából csak zavar, hogy másoknak a koromban már nemhogy párja de gyereke is van. Én pedig állandóan csak dolgozom, állatorvosként, de látszólag a kutyának nem kellek. Pedig tudok zongorázni is. Nem tartom magamat azért nullának, és ha tényleg még a hulladék is talál magának párt, akkor velem mi a baj?
2022. szept. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Az a gyanúm, hogy saját magaddal sokkal inkább foglalkozni kellene, mint más életével. Mit szoktál csinálni szabad idődben? Van valami hobbid? Mit csinálsz azon kívül, hogy dolgozol?


Egyébként amennyire én eddig tapasztaltam az állatorvos pont egy olyan szakma ahol szükséges a gazdikkal a szociális interakció. Tehát napi szinten körül vagy véve emberekkel akikkel beszélgetni kell.

2022. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a fajta interakció jól megy, de a magánéletbeli kommunikáció nem. Ha fel kell dobni egy témát valakivel, ott agyhalott vagyok. Ha el kell mondani egy betegség kockazatait, az jól megy. Szerintem a szkmán belül meggyőzően tudok kommunikálni. Sajnos a két kommunikáció nem ugyanaz: a magánéletbeli és az üzleti.
2022. szept. 1. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A kapcsolatok nagy része siralmas, átlagos idejük manapság 1-3 év. Elbszott házasságok tömkelege, megnyomorított gyerekek sokasága, csak mert azt hiszik az megmenti a szros kapcsolatukat.


Kicsit szembe kéne nézni a valósággal, ízlelni belőle és akkor egyből tisztábban látnád a világot. Nem a romantikus filmekből meg a közösségi médiából kell összerakni.


Antidepresszánst nem kapsz a semmire, szóval nem az a gondod hogy nem tudsz nőkkel beszélgetni. Gondolom valami elemi szorongás van a háttérben ezer mélyebb ok miatt, ha nem még súlyosabb problémák - ezekkel kéne foglalkozni szakemberrel, akkor is ha már voltál 20 milliónál korábban és szr volt. Addig menni, míg nem találsz olyat akivel elégedett vagy, mert a saját életedért dolgozol, azt akarod jobbá tenni.

2022. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek orvosokat, többnyire az élet más területein (mintha burokban léteztek volna) vannak hiányosságaik, furcsaságaik. Nincs azzal semmi gond, amit leírtál. Nyilván burokban is kell lenni, mivel rengeteg tanulást igényel a hivatásod, ezáltal viszont kevesebb idő maradt társkapcsolat kialakítására. Másoknak orvosi diploma nélkül sincs társkapcsolatuk. Kezdj el dolgozni ezen a területen is, és minden rendben lesz. :)
2022. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Nem tartom magamat azért nullának, és ha tényleg még a hulladék is talál magának párt, akkor velem mi a baj?" Leírtak alapján te tűnsz nekem hulladéknak. :D
2022. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!