Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probálkoztam mentálisan serült nőnél is,de nem kellettem neki,ahogy másnak se,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz magaddal és a befektetett idő és pénz megtérül. Ha önmagadat így lebecsmérled, ne várj mást másoktól sem, saját bőrömön tanulom. (Egy hasonszőrű férfi)
2022. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem a nők köré építed az életed, mint egy kanos gyökér.
2022. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy a nők köré akarom építeni az életem vagy hogy minden nöt megakarok b...
2022. szept. 3. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Ne keresd ilyen görcsösen.

Előbb egyedül légy boldog, és majd megtalálod azt aki hozzád illik :)

2022. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom, hogy nem kellettél neki, ha csak azért próbálkoztál kimondottan mentálisan sérült nőnél, mert úgy gondoltad, hogy nála majd lesz esélyed vagy ki tudod használni.
2022. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azért próbálkoztam,ezt honnan veszed?
2022. szept. 3. 21:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elfogult,tudom hogy nem vagyok okos,jóképü,egy nem okis nő is nézhet ki jól,vagy lehet szimpatikusabb mint a szegényeket lenèző modellek
2022. szept. 3. 21:05
 8/10 A kérdező kommentje:
40 hez közelitek,sok féle külsejű,mentalitású nőnél próbálkoztam,hisz én is változtam,volt amikor a topmodellekkelletek,aztán felnőttem,voltam gebe,tulsulyos,most izmosodtam,voltam munkanélküli,már van munkám,sokat fejlődtem,de ugy látszik senkihez nem érek fel,ennyi volt,hagyom a nőzést
2022. szept. 3. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet a női elvárásokat sehogy se megkerülni! Elég szánalmas ötlet volt hogy a mentális beteg nőnél is megprobaltad.
2022. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálad durva iskolázottsági hiányosságok vannak, kérdező, és ennek döntő szerepe lehet a sikertelenségedben.
2022. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!