Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy hozzám valónál próbálkozzak, ha a legkevésbé szép nők is elutasítanak, mert nem jövök be nekik?

Figyelt kérdés

Minden barátom azzal jön, hogy keressek magamhoz valót. Egyszer egy haver csaj is kiselőadást tartott, hogy hívjak már el valakit, nem fog fájni, olyan rendes és kedves vagyok, mi akadályoz meg, minden esélyem megvan, blablabla. Hát mondtam neki, hogy akkor elhívlak téged randira, mit szólsz? Aztán nem győzött kifogásokat találni, hogy nekem meg kell keresnem a hozzám való partnert, stb. Vicces volt. Amíg nem őt hívom el, addig én vagyok a főnyeremény, ha őt akkor azonnal nem.

Legutóbb a kutyaboltba ahova járok, próbáloztam egy nőnél. Mindig kellemesen elbeszélgetünk, jó a hangulat. Tudom, hogy nincs párja. Elhívtam, de elutasított. Azt mondta nem vagyunk egy kategória és a saját szintemen keresgéljek! Nagyon meglepődtem, hogy ezt így mondta. A nő egyébként 30 éves, elhízott (160 cm és 100 kg kb.), rendezetlen a haja, stb. De egyébként nagyon jófej és kedves mosolya van, azért tetszett meg. Nem szídni akarok a külsejét, csak ő sem egy topmodell, ahogy én sem vagyok szépfiú, ezt akartam érzékeltetni. Ahogy a barátaim mondják, a saját szintemen próbálkoztam. Ennek a nőnek a gyúrosboltos srác tetszik, ő jóképű, izmos, 190 cm! Most mondta valaki, állítólag meg is volt neki a csaj, mint sok más, de az öltözői szövegek alapján soha nem mutatkozna ilyen nővel. Most ez a csaj azt hiszi, hogy egy jóképű, magas, BMW-s srác lesz majd a pasija azért mert unalomból megdugta egyszer? Minden nem top nőnek is a szépfiúk tetszenek, ezt már észrevettem.


2022. aug. 30. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ja persze, az izmos magas jóképű pasi, aki bármelyik szebbnél szebb nőt megkaphatja, biztos Kasszás Erzsit húzta meg. Ha ezt meg is tenné, kizárt dolognak tartom, hogy erről dicsekedett volna az öltözőben a haveroknak🤣Inkább még le is tagadná. Akkora kamu ez a kérdés.
2022. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól értem a kérdésből, alapból te is feljebbi kategóriában keresgélsz, miért bánt az ennyire, ha más is így tesz? Az, ha elkezdesz a te kategóriádban körülnézni, nem azt jelenteni, hogy csüngeni fognak rajtad a lányok, hanem könnyebb lesz találni valakit, akivel egy randiig eljuttok.
2022. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

kamu

felvonultatva az összes incel klisé

2022. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Incel barátunk ma reggel is oda rakta magát a Troll kérdésével.
2022. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!