Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mentális betegnek mentális beteg a párja?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyobb tragédiának tűnik egy ilyen páros, de szerintem ne egy egészségest csesszenek szét. Esetleg volt ilyen párotok vagy közeli barátotok? Jöhet bármi vélemény, hajrá.

2022. szept. 1. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

🤣🤣🤣

Mindnekinek van valamilyen mértékű mentális betegsége.

Én pl pánikbeteg vagyok. A párom nagyon jól kezeli. Miért ne járna nekem is egy szerető pár ?

2022. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy érted, a párodnak is van valamilyen mértékű?
2022. szept. 1. 15:33
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy te. Valahányszor összejön 2 mentális beteg, mindig megmenekül 2 egészséges. Én támogatom ezeket a kapcsolatokat😉

Igen, sajnos, volt egy ilyen párom. A szakítás után még évek teltek el, mire újra képes voltam normális életet élni. Inkább tegyék tönkre egymást, nekik már úgyis mindegy, mint egy egészséges embert.

#1! A pánikbetegség más. Olyan párom is volt. Egyrészt gyógyszerrel teljes jól kordában tartható, másrészt az, hogy néha van egy pánikrohama, nem marja szét egy másik ember lelkét.

2022. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Két beteg ember kapcsolata olyan, mint két függőé. Abból sem származik semmi jó.

Mindenkinek van valamilyen lelki probléma ugyanúgy, ahogy testi is, csak mindenkinek más mertekben.

A panikbetegsegre pont nem a gyógyszer a megoldás és néha igenis nehéz átvészelni, a paromnak is borzasztó nehéz ilyenkor. Illetve nagyon szorongo típus is vagyok, emiatt sokszor vagyok “indokolatlanul” feszült.

2022. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

#4! Te most akkor arról akarsz engem meggyőzni, hogy nem is olyan jó pánikbeteg párjának lenni?😂 Vagy hogy szerinted az az egészséges, hogy az egyiknek rendszeresen el kell viselni valami rosszat a párjától (nálatok a párodnak), a másiknak viszont nem? Hát, az egyensúly nélküliség nem valami jó egy kapcsolatban szerintem. Nálunk működött a gyógyszer, a jelenlétemben egyszer volt rohama(3 év alatt), így lehetett kiegyensúlyozott kapcsolatban élni. Ahol az egyik fél rendszeresen ad, a másik pedig ugyanannyiszor elvesz, az egyáltalán nem jó. Szerintem.

#3

2022. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Ki mondta, hogy én nem támogatom öt akkor, amikor neki nehéz?

Nem a gondozom, hanem a tamaszom, ugyanúgy és ugyanolyan mértékében, ahogy én neki.

Nem egyszerű kezelni ezt, nekem sem és neki sem, de nagyon jól csinalja és sohasem érezteti, hogy ez fáradság lenne a részéről.

De amúgy semmit nem tudsz a kapcsolatunkrol, úgyhogy megkérlek, ne kovetkeztess saját gondolatmenet alapján.

2022. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

#6! Na, ide figyelj. Én egy kérdésre válaszoltam, ami arra szól, hogy mit gondolok arról, hogy mentális betegnek mentális beteg a párja. Te úgy keveredtél bele, hogy felhoztad a pánikbetegséget, amivel történetesen nekem is volt tapasztalatom. Én a saját tapasztalatom alapján nem sorolom egy szintre egy kapcsolatban mondjuk egy skizofréniával. A te kapcsolatodba nem szólok bele, mert nem érdekel, konkrétan lesz@rom.

Az meg, hogy szerinted ugyanannyi támogatásra szorul valaki, aki "indokolatlanul feszült", mint az, aki nem, az a te dolgod. Én nem így gondolom, és ugyanúgy jogom van leírni az én véleményem, mint neked a tiédet. Szóval én meg megkérlek, hogy mást kóstolgassál.

#5

2022. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Én nem csináltam semmit, te kezdtel el beszologtani, hogy biztos elcseszem a páromat a betegsegemmel :D
2022. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
#8! Nem, csak neked vannak szövegértési problémáid. A #3 hozzászólásomban pont azt fejtegettem, hogy a pánikbetegséggel ugyanúgy együtt tud élni egy egészséges ember, mint egy másik egészségessel. NEKEM legalábbis ez volt a tapasztalatom. Erre te azonnal támadtál, hogy nem, mert a párodnak igenis nehéz olyankor elviselnie téged. Ok. Nekem meg nem volt nehéz. Mondjuk ő nem is volt indokolatlanul feszült soha, szóval nem volt mit elviselnem.
2022. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Hogy vak vezet vilàgtalant
2022. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!