Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mentális betegnek mentális beteg a párja?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyobb tragédiának tűnik egy ilyen páros, de szerintem ne egy egészségest csesszenek szét. Esetleg volt ilyen párotok vagy közeli barátotok? Jöhet bármi vélemény, hajrá.

2022. szept. 1. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

9.

Én azt irtam, hogy nem egyszerű pánikbeteggel sem együtt lenni. Attól, hogy a te párod nem volt feszült, én az vagyok. Ahány embert annyi fele lehet a betegség. Én itt le is zártam, egyébként az első választ is én irtam.

2022. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Én az vagyok és csak ilyen kapcsolataim tartottak sokáig

Most is az van 🤷🏻‍♀️

2022. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

#11! Tudom, hogy te írtad, mivel arra reagáltam a #3-ban🤦🏽‍♀️

Ok., csak mivel pl.az én párom se volt feszült a pánikbetegségtől, látható, hogy nem szükségszerű velejárója a betegségnek. Vannak eleve szorongóbb emberek, akik nem pánikbetegek, lehet, te betegség nélkül is olyan lennél. Egészséges embernek is lehet egy csomó nehezen elviselhető tulajdonsága, de mivel mindenkinek van, nagyjából kiegyenlített marad. De pl.egy borderline beteg olyan sebeket ejt a másikon, amit a párja folyamatos tűr, ő egészségesen viszont nem ejt rajta, így az egyensúly felborul.

Én is befejeztem, mert nagyon elkanyarodtunk a kérdéstől.

#9

2022. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van ilyen páros az ismerettségi körömben, Tündérhegyen ismerkedtek meg. Jól elvannak, de nagyobb baj, hogy most a csaj terhes. Na az a nem mindegy, hogy majd a gyerekkel hogy boldogulnak.
2022. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem alapvetően igaz, de a betegséget terjesszük ki rendesen, a szoc. fóbiások, meg mindenféle fóbiás, pánikbeteg, ptsds, tikkelő, auti, kényszeres, borderes, nárci meg ilyesmik is tartozzanak ide.


Könnyebben tudják tolerálni a másik baját, ha nekik is van, csak ne egymást ütő területek legyen, egy fóbiás a pánikbeteget kikészítené, de lehet jól kijönne egy tikkelővel.


Egyébként 10ből egy gyerek SNIs, SNIsnél több a BTMN státuszú, tehát mondjuk 10ből kettő, és még mindig vannak papír nélküli problémások, mondjuk 10ből egy gyerek megússza a papírt, szóval szerintem 10ből 4 fixen beteg fejben/lélekben, talán a fele is, ha jobban odafigyelnének, csak kevés a diagnosztizált.


Alig van egészséges, akiket ki lehetne szűrni, ráadásul ez csak gyerekekre igaz, tinédzserkortól/fiatal felnőtt kortól, ahogy öregszik az ember, több bajt tud összeszedni lélekben, szerintem örülhet az a 3/10ből egészséges, ha megtalálják egymást:)

2022. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

"Inkább tegyék tönkre egymást, nekik már úgyis mindegy"

Undorító vagy.

2022. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem van kényszerbeteg exem, és egyáltalán nem passzoltunk, teljesen felerősítette az én problémáimat. Kikészítettük egymást.
2022. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Milyen problémáidat erősítette fel? Milyen volt amikor ez megszűnt a szakítás után?
2022. szept. 2. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!