Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lehetek?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok,ennek ellenére még soha senki iránt nem éreztem vonzalmat.Kamaszként pedig az összes barátnőm erről beszélt,folyton összejöttek valakivel,nekem pedig teljesen kimaradt az életemből.

Én sem próbálkoztam senkinél,és nálam sem senki.

Szerelem érzését is kb csak a könyvekből ismerem,de mintha igényem sem lenne rá.

Létezik,hogy aszexualitás?



2022. aug. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Talán inkább aromantikus.
2022. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Simán.
2022. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mamaszexuális vagy. :)
2022. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Létezni létezik az aszexualitás, de a kérdésedből nem derül ki, hogy az vagy-e, mert hiába lett lepontozva, de eddig az #1-es megfejtése a legjobb tipp.


Ha nem izgat fel szexuálisan semmi (legyen az kigyúrt, nagyfarkú hapsi; szép női test; anime vagy egy döglött mókus, akármi) és sose szoktál masztizni, mert nincs rá igény, akkor aszexuális vagy.


Ha viszont gerjedsz valamire, csak az udvarlás, párkapcsolat, család téma hagy hidegen, akkor aromantikus vagy.


Az is lehet, hogy a szexualitásod "siklott ki", ezért nem igényled a szokványos heteroszexuális párkapcsolatot. Ez lehet társadalmlag elfogadottabb (pl. leszbi vagy) vagy valami durva parafilia (gyerekek, lovak, fák stb.), amit magad előtt is szégyelsz.

2022. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Kamu.
2022. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

"sose szoktál masztizni, mert nincs rá igény, akkor aszexuális vagy"


Téves. Aszexuálisok is maszturbálhatnak, mert lehet valaki aszexuális magas libidóval. A libidó és a szexuális vonzalom két külön dolog.


Az aszexuális másik embert nem talál szexuálisan vonzónak, nem vált ki belőle izgalmat.

2022. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!