Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érthető vagy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető vagy mennyire szánalmas hogy nagyon nem kelendő, nem helyes férfiként csak azért hogy barátnőm legyen összejöttem egy aszexuális nővel?

Figyelt kérdés
Igen nagyon régóta nincs barátnőm szinte nem is volt még, de nem akarok egyedül meghalni, rossz egyedül, ezért felmentem egy aszexuális társkereső csoportba és elkezdtem beszélgetni hogy viszonylag vékony csinos lánnyal, teljesen aszexuális és azt mondja hogy nem érez vonzalmat férfiak és nők iránt sem, ezért neki teljesen mindegy a külső és úgy néz ki hogy összejöttünk, persze szex nem lesz, de legalább lesz egy társam és bújni azért szeret...(szexet magammal elintézem)
2022. jún. 18. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon neked nem lesz ez kielégítő.
2022. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen eléggé szánalmas.
2022. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Összegezném az első két választ: szánalmas és hosszútávon nem lesz kielégítő. Valamint hozzátenném, hogy ha ezt nem mondtad el őszíntén a lánynak, akkor még egy szemétláda is vagy.
2022. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
legalább nem csal meg. orálisan sem elégít ki? Az nem is igazi szex és a kézimunka sem. Ha meghumpolod a farát még az sem. Abszolút semmi sem jöhet nála szóba?
2022. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Egyenlőre semmi, tudja hogy én teljesen nem vagyok aszexuális, így kézimunka lehet lesz..
2022. jún. 18. 09:46
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Az aszex nő undorodik a pénisztől, így ne várj semmilyen extrát. Szexuális vágy nélkül az csak egy lifegő pólyás gomba a lábad között.
2022. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Én már annyira szenvedek szex nélkűl, hogy vkit elkapok és szexelek vele.. hosszútávon nagyon gáz..
2022. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülye kérdés, de a nem aszexek is csomo dolgot nem szeretnek, mégis hagyják/megteszik. Szóval az fel sem merül hogy legalább hagyja hogy megdugd?
2022. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha kedvel szerintem attól még örömet okoz a másiknak, ha az szeretné. Azér, mert aszex attól még nem robot. Érzései neki is vannak.
2022. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor vitatkozhatnánk, hogy melyik a nagyobb önzőség, elvárni olyat a másiktól amitől undorodik, vagy nem megtenni olyat, amitől undorodsz.
2022. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!