Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a férfiak sírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfiak sírnak a társkeresés miatt mikor a nőknek sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés

Ahogy egy férfi idősödik egy bizonyos szintig ha jól csinálja a dolgait csak egyre kellendőbb lesz.


Az enyhébb ráncok karakteresebbé tehetik az arcot, pár ősz hajszáll még sexi is lehet, és ahogy idősödnek még a borostájuk is sűrűbb lesz ami nyilván sexi. Emellett egyre sikeresebbek lehetnek karrier szempontjából ami szintén vonzóbbá teszi őket.


Ezzel szemben egy nő értéke rohamosan csökken a társkeresési piacon ahogy halad a korral és hiába dolgozik keményen és lesz sikeres senkit ne mfog érdekelni. Vajon ki kell majd a férfiaknak a cuki 21 éves szoliban dolgozó cicababa vagy a sikeres felsővezető ráncos enyhén elhízott 36 éves nő?


2022. aug. 18. 17:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
78%
*hármasban
2022. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
89%

17.


Nyilván ez egy extrém példa volt igen, és tegyük hozzá én se szeretem a nagy korkülönbséget. Sose volt nálam 4 évvel idősebb, vagy fiatalabb barátőm. De számomra az, hogy egy 30 éves nő öregnek tart egy 36 évest azért erős.

2022. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
86%
Mert a 36 éves ffi nem tart oregnek egy 30 éves nőt? Nem azert h védjem de szoval..
2022. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
84%

A 19-es nagyon durván fogalmaz, de van benne valami.


Régebb szinte a legselejtesebb is férfi talált párt, mert a nők nem voltak érdekeltek az éhen halásban, ehhez pedig az kellett, hogy szexszel fizessenek a túlélésért.

Ma erről szó sincs. A nők is képesek megteremteni az egzisztenciájukat, így azok a férfiak, akik semmilyen téren semmit nem tudnak felmutatni, nos... Verhetik maguknak. A 19-ces véleményével ellentétben én úgy látom, hogy nagyon sokan megtanultak alkalmazkndi, a többiért meg nem kár.

2022. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartom öregnek, csak nekem már pont kívül esik a lélektani határomon, ha párkapcsolatról van szó. Én a +- 5 évet preferáltam mindig is.
2022. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
78%

"Mert a 36 éves ffi nem tart oregnek egy 30 éves nőt? Nem azert h védjem de szoval.."


Nem tudom... 4 év múlva megmondom :D

2022. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok harmincas ffi futkorászik a huszonévesek után es ha a sajat korosztályukban találnak csak az mar nekik "leadás". Meg ugye a harmincas nő valszeg már nem csak szexet akar, hát menekuljunk.
2022. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a legtöbb férfi, legyen akármennyi idős, nem tart öregnek egy nála 6 évvel fiatalabb nőt (vicces is lenne).


Egyébként meg számomra ez az oldal olyan, mint valami külön univerzum. Teljesen mást tapasztalok a valóságban.

20 évesen kelendő voltam, de igazán 26 éves korom környékén ugrott meg a próbálkozók száma, és most, 30 évesen nem változott semmi az elmúlt 4 évben ilyen téren. Hozzátenném, hogy 21 éves korom óta kapcsolatban élek, tehát úgy ugrott meg a próbálkozók száma, hogy soha nem voltam nyitott, nem kerestem az ilyen helyzeteket. És igen, volt olyan munkahelyen is, hogy magas beosztású férfi udvarolt, akkor kb. 4 hónapra voltam a 30-tól.

Lehet nyomni a pirosat, ökölbe szorítani a kezeket, de csak azt írom, amit tapasztalok.

2022. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
29%
40 eves elvalt no vagyok.felmentem az instara. Sehol egy jo pasi,csak agyonmutott mucicis meg fiatal kepeik a keresobe. De azert nem adtam fel. Aztan talaltam is jobbnal jobb fuatal pasikat, szexik, izmosak, alsogatyaba tancikalnak,kacsintgatnak, gyonyoru a hajuk, a boruk, tele cannak elettel. Az instagrammal a vén pasiknak bealdozott. Mar csak a felso leggazdagabb 1% kap csak szep fiatal not, az is veszi.
2022. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!