Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a férfiak sírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfiak sírnak a társkeresés miatt mikor a nőknek sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés

Ahogy egy férfi idősödik egy bizonyos szintig ha jól csinálja a dolgait csak egyre kellendőbb lesz.


Az enyhébb ráncok karakteresebbé tehetik az arcot, pár ősz hajszáll még sexi is lehet, és ahogy idősödnek még a borostájuk is sűrűbb lesz ami nyilván sexi. Emellett egyre sikeresebbek lehetnek karrier szempontjából ami szintén vonzóbbá teszi őket.


Ezzel szemben egy nő értéke rohamosan csökken a társkeresési piacon ahogy halad a korral és hiába dolgozik keményen és lesz sikeres senkit ne mfog érdekelni. Vajon ki kell majd a férfiaknak a cuki 21 éves szoliban dolgozó cicababa vagy a sikeres felsővezető ráncos enyhén elhízott 36 éves nő?


2022. aug. 18. 17:29
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
22%
Nem akartalak leszólni, illetve meg is fordítottad a kommentemet. Azt elhiszem, hogy nem mindenkinek tetszik az idősebb férfi. Azt próbáltam mondani, hogy egy 36 éves felsővezető (bár ilyen fiatal felsővezetőt még sose láttam) nem biztos, hogy a 30 feletti nőket preferálja. Nálunk speciel a 48 éves főnökömnek 21 éves a felesége.
2022. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
80%

1, Rengetegszer sírnak a nők is a társkeresés miatt.

2, Ha az egyik nem kevesebbet sír, értelemszerűen azért van, mert nekik könnyebb.

3, Nem, a férfiaknak nem könnyebb a társkeresés. Párszor már volt ez itt téma, de női oldalról nem igazán sikerült egy érvet sem felhozni, hogy miért lenne a nőknek nehezebb a társkeresés. Egyedül a "csak szexet akarnak" szöveget erőltették páran és ennyi.

2022. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
71%
Persze, sírnak, de azért annak a pasinak akinek sírnak azzal nem jönnek össze xd.
2022. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
79%

13

"Ha az egyik nem kevesebbet sír, értelemszerűen azért van, mert nekik könnyebb."


Vagy azért, mert több tartás van benne. 🤷‍♀️

2022. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%
Az sír aki ezzel el is szokott érni valamit, akit csak basztatnak érte az idővel akkor se fog sírni ha megverik.
2022. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
68%

Nekem meg az a véleményem, hogy aki lassan 50 évesen arra használja a pénzét/státuszát, hogy egy 21 éves burkolt prostit szedjen össze, az leginkább egy üres, nárcisztikus sz.ardarab, akinek a leghaloványabb fogalma sincs a szeretetről, egészséges kapcsolatról. Ráadásul ez egy extrém példa, az viszont, hogy nekem van egy 2 évvel fiatalabb párom, nem az. Az emberek többsége még mindig úgy van vele, hogy legalább nagyjából hasonló korosztályú és élethelyzetű párt szeretne maga mellé. Igen, a multinál dolgozó vezetők nagyobbik része is így van vele, legalábbis azoknál a cégeknél, ahol én megfordultam, így voltak/vannak. A legtöbbjüknek hasonló korú felesége van.


Én pedig úgy érzem, hogy a 36 éves férfi hozzám már idős kissé, egy 48 éves meg egyenesen öreg és kész. Részükről viszont tapasztalataim alapján általában nem kölcsönös ez az érzés, de a saját korosztályom részéről sem. Ez van.

2022. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
21%

#15: Nem. Mármint... Jajj. Elszidjátok itt naponta az inceleket, hogy milyen beteg elméleteket találnak ki... Majd megcsináljátok páran ugyanazt fordítva: Beteg elméleteket találtok ki, hogy a nők mindig jobbak.

Nem, semmi köze ennek a tartáshoz.

2022. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
74%

Valamiert az evolucioval kialakultak a szép gyonyoru sikeres okos nők.

De a ferfiak megmaradtak egy szexkereso szeretotarto vagy igenytelen elhizott pocakos szinten valahogy.


Igy a nők alig találnak ertelmes normalis monogam ferfit es egy foglaltra is raugranak öten egyszerre. A robbi ferfi pedig sír és valahogy nem jut el a tudatukig soha h miert esnek ki. Hogy pl nem azt kellene ismerkedésnél kérdezni hogy barmasban benne lennél e. Meg sorolhatnám.

2022. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
80%

18

Nem mondtam, hogy a nők jobbak, annyit állítottam, hogy a folyamatos rinya nem föltétlenül jogos.

És már százszor elmondtuk, hogy mi milyen nehézségekbe ütközünk, de mindig csak gúnyolódást kaptunk tőletek. Nem tudom, ti miért vártok mást.

2022. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!