Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a férfiak sírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfiak sírnak a társkeresés miatt mikor a nőknek sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés

Ahogy egy férfi idősödik egy bizonyos szintig ha jól csinálja a dolgait csak egyre kellendőbb lesz.


Az enyhébb ráncok karakteresebbé tehetik az arcot, pár ősz hajszáll még sexi is lehet, és ahogy idősödnek még a borostájuk is sűrűbb lesz ami nyilván sexi. Emellett egyre sikeresebbek lehetnek karrier szempontjából ami szintén vonzóbbá teszi őket.


Ezzel szemben egy nő értéke rohamosan csökken a társkeresési piacon ahogy halad a korral és hiába dolgozik keményen és lesz sikeres senkit ne mfog érdekelni. Vajon ki kell majd a férfiaknak a cuki 21 éves szoliban dolgozó cicababa vagy a sikeres felsővezető ráncos enyhén elhízott 36 éves nő?


2022. aug. 18. 17:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nekem 30 éves, csinos nőként SOHA nem kellene egy 36 éves, ráncos, enyhén elhízott felsővezető. :D
2022. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%
xddddd
2022. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
22%
A férfiaknak nagyobb a libidója, emiatt nekik fontosabb hogy kapcsolatban legyenek.
2022. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
81%
Hol élsz te? Ahogy a férfi öregszik, egyre csökkennek a lehetőségei.
2022. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Szép karakteres lett, az biztos xd

2022. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
27%

"Hát, nekem 30 éves, csinos nőként SOHA nem kellene egy 36 éves, ráncos, enyhén elhízott felsővezető. :D"


Nyugi, te se neki :D :D

2022. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
41%

3

A szűz fiúcskának megakadt a lemez. 😂😂😂

2022. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
68%

Vajon ki kell majd a férfiaknak a cuki 21 éves szoliban dolgozó cicababa vagy a sikeres felsővezető ráncos enyhén elhízott 36 éves nő?


És ha megfordítanám a kérdést? A fiatal Tari Ádám helyett kinek kéne a felsővezető Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr?

2022. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
93%
nekem a 36 éves kellene én pedig 26 vagyok
2022. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
74%

"Nyugi, te se neki :D :D"


1. Volt már rá példa.

2. Mi a francért érdekelne, mikor van egy szexi, kívül-belül vonzó, 28 éves párom? :)


Vicc, hogy ennyire nem tudják elviselni egyesek, hogy nem minden nőnek vonzó a nála jóval idősebb, ráncos fej, és attól, hogy valaki "felsővezető", nem mindenki fogja elnézni a zsírosodó, megereszkedett testet.

Engem aztán hiába próbálsz leszólni.

2022. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!