Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutár lánynak hagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutár lánynak hagytam egy levelet a postaládában de nem reagált azóta se mivel lehetne még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy pizzafutár lány aki szállított hozzám rendszeresen és mivel mindig küldi a foodpanda a bizonylatot így meg volt a címe , bedobtam neki levelet postaládájába hogy ki vagyok meg , hogy ismerkednék így vagy úgy és volt benne egy 20-as is mivel hallottam, hogy albérletét nehezen tudja fizetni , benne hagytam telefonszámom is de nem keresett illetve azóta nem is szállított hozzám, pedig minden nap rendelek és általában heti 1-2 nap ő hozta.


Levelet biztos megkapta mert elmentem utána oda és láttam, hogy nincs levél a postaládában tehát ki volt ürítve


Lehet mondjuk virágcsokrot kellene küldenem vagy személyesen vinni virágot, stb?


2022. aug. 10. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

#39


1, Nem pizzákat rendelek általában hanem rendes főételeket éttermekből. Pizzát elvétve rendelek de akkor is csak különlegesebb fajtákat olasz mintára dolgozó pizzázokból.


2, Online fizetés van a foodpandánál tehát nem a leányzónak fizetek készpénzben.

2022. aug. 10. 18:18
 42/64 anonim ***** válasza:
86%

#40

És mit szólnál ahhoz ha annyit mondana, hogy "köszönöm, de rohadt nagy sóher vagy hogy egy 20ezressel akartad kibökni a szemem, tegyél hozzá még pár nullát és talán szóba állok veled!"

2022. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:

#42


Ha "pár" nullát egyből nem is , de egy nullát hozzátennék ha ez lenne az óhaja :) Aztán meglátjuk, hogy alakul

2022. aug. 10. 18:25
 44/64 anonim ***** válasza:
84%

Szóval te vagy


Mint 8-ban leírtam ez nincs így, én többet keresek nettó 1 milliónál, van egy lassan 2 éves céges 5-ös BMW-m benzinkártyával magánhasználatra és még sorolhatnám... Szép nőknél ez semmit se ér, mert ugyanezt vagy még többet is megkapnak egy jóképűtől... Havi 10 milliós nettó bevétel az a határ, ahol már olyan életszínvonalon tudsz élni + ki tudsz annyit fizetni egy gold diggernek, hogy a te életszínvonaladon az ne látszódjon meg és a külsődből adódó hátrányt kompenzálni tudd. Alatta marad a külső, csak azzal tudsz nőket összeszedni...


15


Látszik, hogy te is csak az elméleteid alapján állítod, amit állítasz. Én kerestem nőt puncs.hu-n. Egyetemista lányok egytől-egyig megkövetelték a jó kinézetet mindamellett, hogy kértek havi apanázst is. Röhejes, de így van. 30 fölötti szép és intelligens nők (pl. én egy jogász végzettségű nővel dumáltam viszonylag sokat) kizárólagos jellegű girlfriend experience-ért havi kb. 1 millió + kocsi + évi 1-2 luxus utazást kérnek. Azt te hogy gazdálkodnád ki az én szaros 1.5 milliós havi kerestemből úgy, hogy az életszínvonalam ne zuhanjon meg? Sehogy, mert kb. kenyérre se maradna nekem :).


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szóval te vagy kérdező ?

2022. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
12%
Mond meg hogy 30 milliós BMW van meg tetszik neked és KOMOLYAN gondolod nem pedig futólag hogy megdöntőd. Sok nő a drága autókat, magas életszínvonalat ezzel azonosítja
2022. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
92%

Neked az a legnagyobb problémád kérdező , hogy buta vagy sajnos.


Kötöd az ebet a karóhoz, más perspektívát meg csak el sem fogadsz. Itt s kérdésekben is csak a saját kérdésedre keresel olyan visszacsatolást , amit hajlandó vagy elfogadni.


Egyszerű pèldàval:

Beírod , hogy a szar illatos.

Az emberek nagy többsége azt fogja írni, hogy nem a szarnak , kellemetlen a szaga.


Valamelyik előző kérdésed is ilyen volt kb, amiben bekèrdeztèl, hogy gáz e hogy esténként lemegy pár sör.


Az azelőtti kis pocak kérdésed , is hogy 170/100-nàl "éppen hogy van gyomrod" - szerinted ez normális ?



Te meg szajkozod továbbra is, ennél jobb probàlkozàsom , már nincs , hogy felnyissam a szemed.

2022. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

#44


Nem tudom miről beszélsz, de

1, nekem nem céges BMW-m van, hanem saját. Céges Skoda Superb is jár, de Skodával nem égetem magam


2, Én is többet keresek annál , de nem megyek bele számokba


Nem tudom mi köze van ennek az én kérdésemhez, hogy itt vergődsz alatta? Céges BMW-vel mire fel vágnál fel? Nettó 1 milliós fizetés szintén nem elég eltartani egy ilyen hölgyet. Nem egy szinten mozgunk.

2022. aug. 10. 18:36
 48/64 anonim ***** válasza:
91%

Látom pont átjött a mondanivalóm lényege.


Nem , valóban nem vagyunk egy szinten, mégpedig agyilag:

A kérdés

"Eltávolítva a listából."

2022. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
93%

Jaaa, mert ha valaki “vezetői”pozícióban van (azért ilyen stílussal és ennyi ésszel, amennyit itt “villogtatsz”, elég nehezen hihető a sztori, írni meg bármit lehet…) akkor abból egyenesen következik, hogy ő milyen kibszott okos, ha meg valaki “csak” pizza futár, akkor abból meg az következik, hogy ő buta, de minimum a lába nyomába sem érthet agyilag a vezetőnek, világos.🤦🏻‍♀️ Elárulom nem minden a diploma, se a munkahelyen betöltött pozi. Attól még nem jelenti, hogy nem lehet az érzelmi intelligenciád pl tripla nulla..

Nem vagy te más, csak egy beképzelt, felfuvalkodott, öntelt creepy hímsoviniszta kisfiú, akinél talán még egy óvodásba is több értelem, intelligencia szorult.

2022. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
92%
Egy kib*szott elmebeteg vagy! Álljál már le!!!
2022. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!