Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutár lánynak hagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutár lánynak hagytam egy levelet a postaládában de nem reagált azóta se mivel lehetne még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy pizzafutár lány aki szállított hozzám rendszeresen és mivel mindig küldi a foodpanda a bizonylatot így meg volt a címe , bedobtam neki levelet postaládájába hogy ki vagyok meg , hogy ismerkednék így vagy úgy és volt benne egy 20-as is mivel hallottam, hogy albérletét nehezen tudja fizetni , benne hagytam telefonszámom is de nem keresett illetve azóta nem is szállított hozzám, pedig minden nap rendelek és általában heti 1-2 nap ő hozta.


Levelet biztos megkapta mert elmentem utána oda és láttam, hogy nincs levél a postaládában tehát ki volt ürítve


Lehet mondjuk virágcsokrot kellene küldenem vagy személyesen vinni virágot, stb?


2022. aug. 10. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

#17


Jó lesz az 98-nak is

2022. aug. 10. 17:14
 22/64 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudnál egy pizzafutár munkát végző nőre egyenrangú félként tekinteni? A munka csak munka, ezer oka lehet miért azt csinálja.Lehet mert nem akar emberek között lenni egész nap.Az ilyen 1-2 perces kapcsolat az emberekkel meg nem megterhelő számára.

Attól hogy pizzafutár még tök normális értékrenddel rendelkezhet és jó jelleme is lehet! Te meg lenézed és lekezeled! Ugyanolyan ember, ugyanolyan nő mint egy cégvezető!Ugyanolyat sz.rik mindegyik!

2022. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
94%
Istenem... ha én lennék a lány helyében, azonnal jelezném, hogy az adott címre nem szállítok ki többet. Akkor sem, ha az az én területemre esik.
2022. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
94%

😂Te egy akkora pancser vagy! Bár, már megmondtuk a többi kérdésednél is.

Szerintem kevesellte. Rakj a postaládájába minden nap egy húszast, amíg nem jelentkezik. Van esélyed!🤣

2022. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
88%
Miert nem próbálod meg akkor randira hívni amikor átveszed tőle a pizzádat?
2022. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

#22


Szép kis cukormáz ez amit leírsz csak nem valós. Nem akar emberek között lenni de azért idegen embereknek szállít ki kajákat meg étteremekbe megy be emberek közé 10 percenként :D


Ugyanolyan ember mint egy cégvezető valójában, mivel ember, csak éppen nem annyit ér ezt ne felejtsük el. A takarító is ember meg a cégvezető is ember, de nem egy szinten mozognak. A sorozatgyilkos is ember. Mégse soroljuk a jók közé..

2022. aug. 10. 17:30
 27/64 A kérdező kommentje:

#25


Mert ott a "munkáját" végzi és nyilván siet a következő címre, így nem lenne esély normálisan beszélni. Először ez volt a gondolatom, hogy adok egy nagyobb összeget borravalóként és beinvitálom, de beugrott, hogy már nála van több étel amit vinni kell tehát ez nem opció.

2022. aug. 10. 17:32
 28/64 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem tök ijesztő ez a hozzáállás ,hogy a számláról kinézed a lakcímet és ott "zaklatod".

Ahelyett hogy élőben mikor ő hozta kitaláltál volna valami frappánsat,vagy közölted volna vele valahogy hogy tetszik, inkább bújkálsz a levelek mögé. Így nem hagytál neki választási lehetőséget,de te már a lakcímén zaklatod. Ez cseppet sem férfias! Főleg az nem hogy már is pénzzel,nyitsz...

2022. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
92%
"így nem lenne esély normálisan beszélni" Veled mikor lenne? :'D
2022. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:

#29


Miért ne lehetne velem normálisan beszélni? Intelligens, képzett, magas beosztású férfi vagyok. Ha velem nem lehet beszélni akkor egy pizzafutár leányzóval akinek egyik fenti tulajdonsága sincs meg arról mit lehet elmondani?

2022. aug. 10. 17:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!