Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutár lánynak hagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutár lánynak hagytam egy levelet a postaládában de nem reagált azóta se mivel lehetne még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy pizzafutár lány aki szállított hozzám rendszeresen és mivel mindig küldi a foodpanda a bizonylatot így meg volt a címe , bedobtam neki levelet postaládájába hogy ki vagyok meg , hogy ismerkednék így vagy úgy és volt benne egy 20-as is mivel hallottam, hogy albérletét nehezen tudja fizetni , benne hagytam telefonszámom is de nem keresett illetve azóta nem is szállított hozzám, pedig minden nap rendelek és általában heti 1-2 nap ő hozta.


Levelet biztos megkapta mert elmentem utána oda és láttam, hogy nincs levél a postaládában tehát ki volt ürítve


Lehet mondjuk virágcsokrot kellene küldenem vagy személyesen vinni virágot, stb?


2022. aug. 10. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd békén, kibasz ott creepy vagy.


27/F

2022. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
94%

ki vagy te a jótékony mikulás?


a pénznek biztos örült a többit meg lesz@rta

2022. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon hülyén csinálod szerintem, de majd kiderül
2022. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
De az meg kicsit pimaszság tőle ha a pénzt elteszi viszont reagálni annyit se reagál, hogy köszönöm
2022. aug. 10. 16:45
 5/64 anonim ***** válasza:
94%
Ha a huszas nem lett volna benne esetleg várhatnád a hívását, vagy hogy szállít megint neked, de így? Konkrétan le akartad fizetni, felejtsd el.
2022. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
93%
A futárnak mióta van a lakcíme a bizonylaton?
2022. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
96%
Meg akartad venni, minek nézed te? Kurvának? Szerintem ezek után jobb ha békén hagyod, mert az már zaklatás lesz..
2022. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

#6


Mivel a foodpanda rejtett foglalkoztatást végez ami miatt volt is a KATA tünci, így a szállítási díjat a futár "számlázza" a vevőnek és emailben megkapom minden szállításkor a futár adatait.

2022. aug. 10. 16:56
 9/64 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne pimaszság? Szóval csak akkor veheti el a pénzt, ha összejön veled? Mekkora pancser vagy te :D Gyakorlatilag akkor le akartad fizetni haha.
2022. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

#7


Nem akartam én megvenni ez csak egy gesztus volt, hogy segítsek az albérletfizetésben illetve tudja, hogy van több is ha kell neki. Természetesen normál barátnőként is számítok rá , de akkor lakhat nálam vagy átmenetileg akkor is kisegítem az albérlet fizetését ha nem akar egyből költözni

2022. aug. 10. 16:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!