Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot vennétek/adná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Milyen ajándékot vennétek/adnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A leány említette, hogy ő mindig is imádta, volna, ha haza ér és ott lesz egy ajándék.

Mivel még csak ismerkedünk 1-2 hónap ezért a maximum a postaládába tudok neki bármit is tenni.

De mi az ami szép, ajándék, és belefér a postaládába :D

Tudom elég hülye kérdésem van



2021. szept. 12. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ismerkedési fázisban nincs ajándék.
2021. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kézenfekvő lenne egy képeslap, vagy egy szerelmeslevél.
2021. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- zenélő képeslap

- telefontok

- notesz

- toll


Ilyesmik.

2021. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Juj ez cuki, ennek én is örülnék :D szerintem lehet bármilyen apróság, egy szép toll, csoki, vagy esetleg valamilyen közös programra szóló jegy kis üzenettel, akármi.
2021. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ékszer, közös képek kinyomtatva, egy levél, zaba, baby kaktusz (XD) Én ezeknek örülnék, de alapjáraton a tény, hogy gondolnak rám felvidítana.
2021. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy vékony tábla csoki. :D
2021. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik randi?

Mi az ami a csajt èrdekli?

2021. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kis plüssállatka például belefér a postaládába, lehet símogatni és nem is túl drága ajándék ahhoz, hogy zavarba hozzon. Egy másik figyelmes ajándék-lehetőség még, ha olvasgatós típus a lány, egy vékonyka könyv, amely a témájában az ő érdeklődésének megfelel. Ennek az első oldalára bele is lehet írni egy pár kedves sort. (De ez utóbbi esetben ne keményfedelest vegyél, mert az nem biztos, hogy becsúsztatható egy postaládába.)
2021. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 ez lesz a tökéletes megoldás, a pici plüss állat egy apró levéllel, ajándék is meg üzenet is :D köszönöm :D
2021. szept. 13. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!