Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teblxrd kérdése:

Vennetek igy ajandekot?

Figyelt kérdés
19 eves baratnom mindennap veszekszik velem. Ma lettunk 1 evesek es nem kapott semmit de mondtam neki regebben hogy ha veszekedsz velem semmit nem fogsz kapni.igazabol nem zsarolni akartam , a tematol eltekintve is normalisan szoltam neki hogy ne veszekedj velem mert nem fog menni nekem igy.Jol dontottem h nem vettem neki semmit?
2021. aug. 25. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez így hülyeség. Ha nem érzed vele jól magad, akkor szakíts, és onnantól soha nem kell ajándékot venned. Így viszont bunkóság.
2021. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem az ajándék itt a gond, hanem hogy még együtt vagytok.
2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem teljesen külön lapra tartozik egy unnep meg a problémáim is. Te minek mosod össze?



Habar baratom szulinapja elott azon agyalgattam lehet egy szappan kéne neki szulinapjára hogy kimossa a száját es tudjon kulturáltan beszélni, vagy talán egy műa. gerinc, mert úgy néz ki gerinc is hiányzik belőle, vagy agyaltam az 1 Ft os érmén is (Csernus Imre otlete alapján, csak akkor kell visszaadnia amikor eljatszotta előttem a becsületét), szoval bennem is csak a düh volt.



De aztan mégis képes voltam normalis ajandekkal koszonteni.

2021. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán mehetne a tini kategóriába:D
2021. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
19 vagy? az ertelmi szinted alapjan 11-nek tunsz kb.
2021. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a gyerekvállalás nevelés óvoda, kisgyerekek vagy max kamaszok kategóriába.
2021. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Most akkor neveled a bnőd, mint egy kutyát, h ha nem viselkedik nincs jutifalat sem?
2021. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4# Bár így lenne, de sajnos sok felnőtt ember ugyanígy képes gyerekes viselkedésre.


Szerintem az ünnep az ünnep, akármi is van, ajándékkal nem fair zsarolni (ez az, akárhogy szépíted). Ha nem tetszik, dolgozzatok a kapcsolaton, szakítsatok. Minek szenvedni...??

2021. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9# "vagy" szó lemaradt*
2021. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátom minden nap veszekedne velem, már nem lenne a barátom...
2021. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!