Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők a legnagyobb férfitöb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők a legnagyobb férfitöbblet-tagadók, hogyan tudják ezt az ellentmondást összeegyeztetni logikailag?

Figyelt kérdés

Ők mondják mindig, hogy ez nem igaz, nincs több férfi, meg hogy ha egy nő párkapcsolatban van, akkor a férfi is, meg hogy a szerintük selejtes férfiak akkor se kellenének, ha az egyetlen férfiak lennének.


Máskor meg jön a panaszáradat, hogy a férfiak hűtlenek, a férfiak ilyenek-olyanok...


Egyszer kikérik maguknak, hogy több nővel osztoznak egy férfin. Máskor meg ők panaszkodnak, hogy a mostaniról is kiderült, hogy nős, párkapcsolatban van vagy több vasat tart a tűzben.



2022. júl. 10. 00:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Már az óvodában is mondták, hogy nem rosszak a logikai képességeim de én valahogy a te gondolatmenetedben egyáltalán nem találok logikát. Lehet hazudtak nekem?
2022. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
99%

Ez nem logika, hanem deduktív érvelési hiba. A tiéd is.


Az, hogy a Tesco az alacsony árairól híres, nem jelenti azt, hogy nem csinálhatok 90 ezres hétvégi bevásárlást a családomnak (pláne ilyen infláció mellett).

2022. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%

#2


Vettél árstoppos csirkefarhatát is a családnak remélem! Elvégre nincs jobb hétvégi ebéd, mint a sültcsirkefarhát.

2022. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

#3:


Igen, szegény Purple Pill már a detoxikálóban lábadozik a farhát-húslevesem után. Majd a sólet konzerves babfőzelékemig felgyógyul, remélem.

2022. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Inci vinci késő esti sirálmait olvashattuk....
2022. júl. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem véletlen a demographics pill -t írtad a sima blackpill tagadása helyett.


A férfitöbblet tagadása kb olyan, mint a holokauszté. Amiről lehet vitázni, hogy mennyire befolyásolja a piacot, illetve azt még mindig nem magyarázza, hogy én top 10% férfiként miért nem kellek (kinézetben nem vagyok top10, de a nőknek ugye más is számít... vagyis nem)

2022. júl. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

Eleinte értelmes srácnak gondoltalak az incelek között Vince, de amit mostanában levágsz, az sajnos nem erre enged következtetni :/

Ebben az égvilágon semmi logika nem volt, sőt egy értelmetlen katyvasz volt.

Mi köze van mégis a férfitöbbletnek ahhoz, hogy a férfiak hűtlenek? Akkor nem fordítva kéne lennie? Több férfi = több hűtlen nő, mert több jut nekik? Ebben legalább lett volna egy logikai feltételezés, függetlenül az igazságtartalmától.


"Kikérik maguknak, hogy osztoznak egy férfin." Hogy mi van?? Látszik, hogy nincs tapasztalatod a nőkkel. Akiknek nincs tapasztalata, azok állítják föl ezeket az elméleteket.. elméleteket(!), amiken látszik, hogy gyakorlat és tapasztalat nem társul hozzájuk egyáltalán. Egyszerűen ostobaság tapasztalat nélkül általánosítani bármiről is, például a nőkről.


Az meg, amit ebben a kérdésben összehordtál, egyszerűen minősíthetetlen:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..



Térj már észhez könyörgöm. Ennyire nem szabad belesüppedni az elkeseredettségbe és kilátástalanságba. Ha valami nem megy, igenis próbáld meg emelt fővel viselni! Ezt hívják méltóságnak és férfias viselkedésnek. Ne veszítsd el teljesen a méltóságodat, akármilyen szar is valami.

2022. júl. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, incivinci...


1. A Gyakorikerdesek.hu posztjai alapján társadalmi jelenségekre következtetni az olyan, mint egy pride felvonuláson végzett kutatás alapján megállapítani, hogy kis hazánkban kevés a fideszes... Tudod, nem éppen reprezentatív a minta, az anonimitás és lekövethetetlenség pedig még annak a megállapítását is jóformán lehetetlenné teszi, hogy számszerűen hány ember küzd egy adott problémával.


2. A férfitöbblet tényét senki sem tagadja, pusztán egy marginális, teljességgel lényegtelen és minden tekintetben irreleváns dolognak véljük.


3. A férfitöbblet akkor okozna problémát, ha az emberek születésüktől kezdve halálukig párban lennének. Akkor tényleg lenne 1-2 millió biztosan magányos férfi. De mivel a párok folyamatosan, és egyre gyorsuló ütemben cserélődnek, mindenkinek esélye van a párkapcsolatra.


4. Mégis mi a fészkes fenét kellene kezdeni szerinted a férfitöbblettel? Mert nekem van egy csúnya ötletem, de ha jól sejtem, neked nem tetszene... Szóval? :D

2022. júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%

Én kétszer, két hosszú kérdés alatt is kifejtettem és a statisztikai számokat megindokoltam képernyőképpel.

Nagy türelemmel fordultam a kérdező felé és akárhányszor kérleltem, hogy indokolja a saját számításait, nem tette meg vagy terelt.

Hát így lehet, hogy nem állok le vitatkozni többet a hülyékkel. Ha szerinted azért nem találsz barátnőt, mert 3%-al több férfi van Mo-n, akkor hidd el, benned lesz a hiba. Jaj, bocs, ezt ugye nem szabad leírni, mert megbántom a pici kis lelkecskéd?

2022. júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

https://www.youtube.com/watch?v=W_FRPoJIrlI&ab_channel=Sound..


Tessék Vince szívd fel tüdőre, légy falánk és ne hagyj senkinek.

2022. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!