Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a kapcsolatotokban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a kapcsolatotokban az az összeegyeztethetetlen dolog,ami miatt nem működhetett tovább?( Pl.eltero szexuális igények,megcsalás,hazugság,bármi,ami ellehetetlenítette).

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fétis, ami csak az esküvő után derült ki, hogy komoly. Velem nem egyezett a dolog. De még így is sokáig húztuk, mert szerettem, de van, ami egyszerűen lassan megöli a tiszteletet a másik iránt.
2021. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen fétis? Esküvő után tudtad meg? Ez úgy nagyon nem volt korrekt szerintem....
2021. aug. 4. 08:31
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Pl: Eltérő szexuális igények vagy monoton, unalmas szex

Megcsalás

Nem egyező jövőkép

Kicsapongó élet

2021. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt az, de ő is szeretett és rettegett, hogy elhagyom. És bízott benne, hogy el tudja fojtani de nem tudta. Mindegy, milyen fétis, mert én rosszul voltam tőle. Annak idején az anyja háta mögött csinálta titokban, aztán én lettem az "anya" szerepben, azaz miután közöltem, hogy én ezt nem vagyok hajlandó többet bevállalni, az én hátam mögött csinálta. Ezzel együtt jött irányomban időszakonként tőle a harag, sértettség, a kamaszos duzzogás szó szerint. Egy idő után olyan volt, mintha lett volna egy kamasz fiam. Nekem viszont férfi kellett (volna). Végül a válás óta sem nagyon lett senki, ez egy kicsit összetört.
2021. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gorombaság, hirtelen harag, hiszti, dühkitörések sorozata.
2021. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem egyező jövőkép

Elvárta volna, hogy az ő álmainak alárendeljem magam és a saját álmaim

Lelki megcsalás (míg együtt voltunk "csak beszélgettek", majd szakítás után 3 nappal már ezzel a csajjal volt)


Azóta hiszem és tudom, hogy minden betegségnek lelki eredete van. Konkrétan olyan gyomorgörcsöm volt folyamatosan, hogy refluxom lett, gyógyszert kellett szednem, alig tudtam már valamit enni, sportolni sem tudtam.

Szakítás után ezek szerencsére megszűntek, de amíg nem tudtam túltenni magam a szakításon és esetleg megláttam, a másnap reggeleim mindig hányással indultak. (Első komoly kapcsolat volt, ebből a kapcsolatból nagyon sokat tanultam.)

2021. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Eltérő világnézetek, más irányba változtunk, mint személyiségek

2. Megcsalás, hazudozás

3. Totál eltérő életstílus (nem is tartott sokáig)

2021. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, ebben 100%-ig biztos vagyok. Nagyon kell vigyazzunk a lelki egeszsegunkre, maskepp a testunk megbosszulja!
2021. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

- eltérő igények a szabadidő eltöltésére (pontosabban: ő egyre inkább otthonülő-punnyadó lett... de még otthon sem lehetett vele minőségi időt együtt tölteni, mert kb. csak egymás mellett bámultuk a tv-t, nem is beszélgettünk utána a filmről)

- eltérő szexuális igények

2021. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nulla szex a gyerek után őt évvel is.
2021. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!