Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a kapcsolatotokban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a kapcsolatotokban az az összeegyeztethetetlen dolog,ami miatt nem működhetett tovább?( Pl.eltero szexuális igények,megcsalás,hazugság,bármi,ami ellehetetlenítette).

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 08:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

5 évig voltunk együtt, és szép lassan ölte ki belőlem a tiszteletet, a végén sajnos már egyáltalán nem is kívántam őt.


Nem vagyok az a nagyravágyó típus, akinek még a legújabb BMW meg a Maldív-szigeteki nyaralás sem elég, de igen is, szeretek tenni-venni a ház körül, csinosítgatni, fejleszteni és apródonként új bútorokat, növényeket, stb. vásárolni. Ebben ő nem volt partner. Mondjuk ez már akkor feltűnhetett volna, amikor hosszú idő után újra felmentem hozzájuk, megláttam, hogy ujjnyi por áll a szobájában minden bútoron, mire az anyja vigyorogva közölte, hogy ő többé már nem takarít a fia szobájában.


Úgy éreztem, mindig mindent nekem kell csinálni, de érzelmileg is én tettem többet bele, nem csak fejlődés terén. Én próbáltam vele beszélgetni, de alig lehetett, maximum mémeket küldött, de azokból milliót. Én is szeretem amúgy a mémeket, poénokat, de azt nem, ha csak abból áll a "beszélgetés". Amikor már nem erőltettem a beszélgetést, akkor csak a kötelező köröket futottuk le, hogy mit csináltál ma, meg ilyenek.


Ettől függetlenül ő nem akart kiszállni a kapcsolatból, mert szex volt, és volt kivel nagy ritkán elmenni moziba, ő pedig beérte ennyivel.

2021. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

- merevedési problémák (amikket sosem ment orvoshoz)

- flört másokkal, megnézett másokat mellettem

- kavarás egyik közös barátnőnkkel

- ő akart gyereket, én nem

2021. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
túl jól néztem ki..
2021. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztelt, nem érdekelték az igényeim, frusztráltak a perverziói, teljesen felemésztett pszichésen és testileg. Végül megcsaltam érzelmileg, ez volt az utolsó szög a koporsóba.
2021. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!