Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ezt összeegyeztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt összeegyeztetni a valósággal?

Figyelt kérdés

Mindenki szerint legyen az emberekben tartás, stb de a valóságban szinte senki nem tartja be es ugranak egyik kapcsolatból a másikba , élettársi kapcsolatban , házasságban élök elöbb megkapjak a nekik kellöt es utana valnak . persze tisztelet a kivételnek

Mindenkinek ez a normalis, es aki nem ezt teszi , föleg 30 fölött , egyedul marad



2019. dec. 21. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad egyedül, csak többet kell keresgélnie, több ideig. Az intelligens embereknek mindig is tovább tartott a megfelelő partner kiválasztása. Engem ezért sem zavart, hogy évekig voltam szingli két kapcsolat között: megérte megkeresni a hozzám illőt és nem beleugrani egy kapcsolatba az első emberrel, akivel lehetett volna valami. Hogy 30 fölött valaki egyedül marad az megint más tészta. Mit csinált az előtte lévő 10 évben. Az szerintem elég idő kellő körültekintéssel megtalálni azt az embert, akitől nem kell elválni 10-20 év múlva, mert nem derül ki róla út közben, hogy egy primitív állat.
2019. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg abban van tartás, aki beismeri, hogy a kapcsolata, házassága nem működik, és ha már nem lehet rajta javítani, akkor kilép belőle. Mi értelme együtt lenni érzelmek, tisztelet nélkül, mikor már csak bántják egymást. Neked hány tartós kapcsolatod volt már?
2019. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

úgy, hogy figyelsz. Figyeled az embereket.. majd tanulsz az általuk elkövetett hibákból.


Aki nem kockáztat, az nem is nyerhet.

2019. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!