Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 500 felett kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 500 felett kereső férfiak volt már olyan hogy egy kiszemelt egy lány a benneteket a jó fizetesetek miatt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 15:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%

29

Jó én ezt anno diákként csináltam, és csak a karácsonyi szezonban, áruházban. 😂én szerettem, jobb volt mint egy gyárban lenni pl.

Nem ilyen szutykokat kellett akkor sem az emberekre sózni, eroszakodkodni sem kellett, és nem is jutalékos volt.


A Hostess meg eleve nem jól csinálja ha 5 percig csak egyoldalúannyomja a rizsát és meg sem tudsz szólalni.


Amúgy a legtöbb férfi ilyen, ha csinos nővel beszél.

2022. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
500 már olyan fizu, ami miatt rádhajtanak? Ez érdekes, nekem is kb. ennyi, mégsem ragadnak rám :D. Társkeresőn mindig a külső számít, ami nekem átlagos, haverom, akinek semmije nincs (se lakás se kocsi se szakma csak tengődik) teli van jó nőkkel, mert előnyös külsejű.
2022. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
75%
32-De gondolom nem a multinál dolgozó dögös középvezető nőket keféli, hanem mondjuk a pénztáros csajt.
2022. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
69%

33

Ja, mert a multis "Középvezető" nők általában olyan dögösek és bájosak. XDD

Meghalok. :D

2022. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
69%

34-Nem leszólni akartam. Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha valaki olyan kategóriájú nőt akar, akkor azért nem elég tengődni.


Jártál az Audinál? Ott elég jók a csajok.

2022. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
75%

33: hidd el középvezetőt is kefélhetett, néha le is szólítják. Persze, egyik sem hosszú távra akarja, de egy átlagos nő már nem egy lehorgonyzott volna mellette.

Természetesen nem ő az átlag, és nem azt mondom, hogy a kereset egyáltalán nem számít, de van ilyen.

2022. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!