Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 500 felett kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 500 felett kereső férfiak volt már olyan hogy egy kiszemelt egy lány a benneteket a jó fizetesetek miatt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 15:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
30%

Mekkora kamugépek! "20 éves, anyuka 45" fele pénzét ráíratja a takinénire.

"Egyszerű ruhák, lerúgott 300 ezres autó"

No persze. Ha lenne pénzed fel sem merülne az ötlet.

Teljesen életszerű... Jó fizetés és lepukkadt autóval be a munkahelyi parkolóba, persze mindezt filléres rongyokban... Beparkolni a kollegina ój mercije mellé... Naná... Nyaralni se Dominikára nehogy szembetűnő legyen... Jó lakás se... elég egy lepukkant albi... Nehogy szagot fogjanak...

2022. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
24%
Már bocsesz, de havi 500 ezret egy diplomás lány is simán megkeres. Ha nagyot akarsz mondani többet mondj. Havi 500 a mai árak mellett amúgy kevés.
2022. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt nincs senkire sem ráírva hogy mennyit keres, másrészt a nettó 500 még annyira nem jó fizetés. Annak jó, aki komolyabb kapcsolatot szeretne, és mondjuk a másik is hasonlóan keres, akkor ketten már szép kis alapot tudnak építeni a közös életnek, de villogásra, meg jampizásra ez kevés
2022. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%

Sűrűn előfordul, mert ingatlannal üzletelek - a panel felújítási fázis az olyan "alig köszönnek" (megjelenek munkásruhában fúrni meg festeni), de amikor árulom, hozom az érdeklődőket, ÉS RÁJÖNNEK, HOGY ENYÉM A LAKÁS, na akkor mindig bepróbálkozik valami kiscsaj, vagy a szülei küldik.

31/F

2022. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
21%

#11

Nem mindenki a kirakatra költ.Ez csak a fontossági sorrenden múlik.


" No persze. Ha lenne pénzed fel sem merülne az ötlet.'


Na ezaz! Erről beszélek, működik az álca. Attól hogy nem mindenki köti az orrára a külvilágnak milye van/hogy áll nem jelenti azt,hogy nem is létezik! Persze vannak azok akik elverik jampizásra,kirakatra, amivel nincs is baj, kinek mi a pioritás,de hidd el legtöbbször a legnagyobb sóhernek tűnő figurák a leggazdagabbak. Mozgok ilyen körökben, ismertem én komoly faipari cég tulajdonost akinek mindig volt a szó szerint szakadt kantáros nadrág zsebében 4-5 millió forint,csak hogy legyen nála némi aprópénz! Messziről egy egyszerű parasztbácsinak nézted volna, olyan pontosan elő tudta adni a színdarabot. Így járt üzletelni a szakadt kis kettes golffal, miközben otthon parkolt a böszme nagy terepjáró! A látszat nagyon csalóka tud lenni, sajnos a mai világban szinte muszáj is letagadnod ami van, mert a szegényesebb ismerősök/rokonok folyamatosan le próbálnak húzni. Pedig nem vagyok gazdag ember hidd el. Csak picit kifizetődött az,hogy 14 éves korom óta élettelenül húzom az igát. És jól ïrják előttem, nem én,vagy az 500k-t keresők a húde gazdagok, hanem sajnos sokan vannak akinek ma Magyarországon a töredéke 'jut" a boldoguláshoz ami szomorú. Emiatt takargatják sokan ha egy picit jobban megy a szekér, főleg ha vannak mélyszegénységben élő rokonaid, akik annyit látnak belőled,hogy a "gazdag nagyképű" rokon aki lenézi a szegényebbet, de azt már nem fogja fel milyen vért izzadós úton jutottál el oda.


"Teljesen életszerű... Jó fizetés és lepukkadt autóval be a munkahelyi parkolóba, persze mindezt filléres rongyokban... Beparkolni a kollegina ój mercije mellé..."


Ami azt illeti egyéni vállalkozó vagyok, nincsenek kollegináim /sajnos😆/

Másrészt ez is csupán pioritás kérdése. Engem mindig is a régebbi technikák vonzottak, most is 25 éves autóm van, sokkal boldogabbá tesz a saját kezem által szerelgetett vén E36-os Bmw, mint egy drága új!

2022. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%

500 ezer az lófax 😅


Goldiggerek az más szint.

2022. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
79%

#11

Bármennyire kamunak érzed, vannak ilyenek. Nekem egy volt főnököm öltözött hihetetlen igénytelenül, télen-nyáron egy száz éves ballonkabát volt rajta, én csak Columbonak hívtam. Semmire nem volt igénye, ami a külsejét illette. A feleségének annál inkább, mindenből a legdrágább cucc volt rajta, a gyerekeik külföldi egyetemekre jártak, a család bejárta a világot. Ha az utcán látom a fickót, meg nem mondom róla, hogy üzlethálózata van, ami nagyon jól megy.

2022. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
75%

11: nem minden gazdag ember rázza a rongyot, és nem minden jól kereső ember dolgozik olyan helyen, ahol ilyen-olyan státuszszimbólumod kell, hogy legyen, hogy komolyan vegyenek. Van pár ismerősöm, akik jól keresnek és nem rázták a rongyot. Pl. IT-s srác... most csak azért lehet tudni, hogy gazdag, mert rácuppant anno egy cukibaa szőke csaj a pénz miatt, és őt úgy tudta megtartani, hogy fizetett neki mindent és engedte, hogy posztoljon Facebookra mindent maldívos nyaralástul... előtte középkategóriás kocsi, középkategóriás, nem szupermárkás, nem is túl előnyös ingek, bermuda. Kicsit elszólta magát akaratlanul a libuska előtt, az megmegragadta az alkalmat.


De olyan egyemi tanáraim is voltak, akik több helyre bedolgoztak, hülyére keresték magukat, és végig noname fehér pólóban meg kék farmerben jártak.

2022. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
17%

Ennyi csóringert egy rakáson? 25 éves bömbössel járok mert azt imádom,....

Lófuxt mama... azért jársz velem, mert nem futja egy új golfra.... de egy 4 misis 6 éves swiftre sem.

2022. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
23%
Lány vagyok, és 500at keresek! 🤷‍♀️
2022. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!