Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik csak szex kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik csak szex kapcsolatot kerestek. Mit osztotok meg a kiszemelt nővel?

Figyelt kérdés
Én belemennék ebbe egy férfival, viszont számomra kevés információt ad. Nem akarja megmondani a vezeték nevét, azt, hogy melyik településen lakik. Az első randit pedig, ahol csak beszélgetnénk én szeretném nyilvános helyen, ő pedig nem. Azt mondja, hogy egy szexkapcsolatban nem kell mindent tudni egymásról. Én szeretem bebiztosítani, hogy kivel van kapcsolatom. Egy idegennel főleg nem merek csak nyilvános helyen találkozni. Szóval nem egyezik a véleményünk. Szerintetek kinek van igaza? 50 N

2022. márc. 25. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig olyanokkal alakult ki szexkapcsolatom, akikkel már ismertük egymást valamennyire. Nem kerestem célzottan.
2022. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pasasnak tuti vaj van a füle mögött, ezért titkolózik ennyire… pl. felesége van.
2022. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy házas
2022. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Két okostojás. Jóhogy házasok keresnek leginkább szexkapcsolatot🤦‍♀️


Kérdező, kockázatos így idegennel. Ennyi erővel egy beteg ember is lehet, aki kínoz.

2022. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe így nem mennék bele. Bármi is adódhat, ami miatt jó ha tudod kivel is találkozgatsz.

Akár agyi téren valami beütés, de akár még valami betegséget is kaphatsz. És még azt sem tudod kitől kaptad?

2022. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fel a pasi. Meg akarja csalni a feleségét de ezzel a túlzott ovatossaggal nem fog neki osszejonni. Sorolom az okokat : - nem akarja, hogy lebuktasd. - hogy baratnovel vagy bárkivel kibeszeld. - hogy valaki meglasson benneteket. - ha O szakítani akar ne tudd keresni. Ahhoz viszont túl becsületes, hogy valótlan dolgokat adjon meg. Szóval csalna de nem elég tökös hozzá.
2022. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
50 évesen hova vannak igényeid?
2022. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Az tény minel idősebb v.ki annál nehezebb. Viszont sok ellenpélda is van. Rokonom 55 - 60 között jött össze egy hasonlokoru férfival aki papíron nos ugyan de osszekoltoztek. 3 éve együtt laknak.
2022. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!