Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Indult már úgy kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indult már úgy kapcsolatotok, hogy először jól összevesztetek a kiszemelttel és aztán mégis lett belőle valami ?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy tök jó pasival. Az első pár nap tök normális volt, aztán valamivel annyira felhúzott, hogy azt találtam mondani, hogy idióta gyökér vagy. Mérges voltam baromira. Nem volt jó a lelkiismeretem, úgyhogy másnap ezért a kirohanásomért bocsánatot kértem, mármint, hogy ilyen jelzőkkel illettem, a tartalmi részéért nem, mert úgy gondolom, hogy igazam volt. Igazából nem várok semmit a szövegem után, csak kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire megbocsátható dolog vagy mennyire sokkoló egy pasinak? Vagy egyáltalán mit gondol ilyenkor a nőről egy férfi? Ki van rá, haragszik, utálja?


Volt már egy hasonló esetem. Ott azt találtam mondani, hogy egy gyerekes, h.lye f.sz vagy és az illető végül bocsánatot kért, mert belátta, hogy hogy viselkedett



2021. nov. 4. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A mostani barátommal így történt. Borzasztó csúnyán összevesztünk, lehordtuk egymást az égvilágon mindennek, azóta elválaszthatatlanok vagyunk.
2021. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hajjaj... Van akivel csak úgy lehet
2021. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt nálam egyszer kell eljátszani, az csak előny ha az elején kiderül ez. Retardált nőkkel nem foglalkozom.
2021. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Láttam már hasonlót, a veszekedésnek a vege egy oltári nagy bszas, majd kapcsolat lett a vége :D
2021. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Hihi, ismerős szitu :D
2021. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem kezdenék olyan tajparaszt emberrel, aki ilyet megenged magának.
2021. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Exemmel igen. Egy helyen dolgoztunk. Sose köszönt, csak a hülye megjegyzéseit tette. Én ha megláttam mindig csak annyit mondtam, na megjött a bunkó paraszt is😅 volt hogy el is durvultak a beszólásaink, és veszekedtünk. 2 hónapig szó szerint öltük egymást.
2021. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő ki hogy tudja kezelni, lereagálni az ilyen konfliktusokat. Szóval passz... van akinél ez nem akadály, más meg úgy besértődik hogy hallani sem akar rólad.
2021. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!