Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 500 felett kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 500 felett kereső férfiak volt már olyan hogy egy kiszemelt egy lány a benneteket a jó fizetesetek miatt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 15:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%

15

Wazze! Nem elveri, hanem van neki. A cégnél ahol dolgozom a tulajdonosok porscheval járnak. Nem 1 van neki, hanem kabrió puhatetés, kabrió keménytetős 718-as, terepjáró. Telibe fuxxák ki mit gondol. Nem erre elbuxxa a pénzét hanem csilliárdos. Nem vagyok nagymenő, de a hideg kirázna egy olcsó ruhadarabtól vagy egy más által telifingott autótól. Az pedig szerintem pszihiátriai eset, ha egy csóringer akinek kevesebbet ér az autója mint a kerékpáom, azt magyarázza hogy a 25 éves bömbösével az élet császára. Nem a szegénység a probléma, hanem a hozzá társuló nagy arc, amit persze megának is elhisz. Én pl. azért nem lakom a Gellérthegyen mert nincs rá pénzem. Más pedig megmagyarázza, hogy Rákosborzasztón élnek panelben az élet császárai.

2022. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi korlátolt agyú fogyatékost egy rakáson🤣😂😂😂
2022. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%

Itt inkább az igényességről van szó. Amikor én nettó 250-ből igényesebben felöltözöm és tartom a hajam, arcszőrzetem, mint a nettó 500 fölött kereső IT-s haverom, az azért meg tud mosolyogtatni. És ha 1 milliót keresnék, akkor se lennék igénytelenebb. Nyilván ővele azért jön össze Marcsi, mert sok a pénze, velem meg azért, mert benedvesedik a bugyija ha rám néz.


Szerintem ez többet ér, mint bármennyi lóvé.

2022. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%
21: az adott termék ára egy bizonyos szintig jelent minőségbeli különbséget, egy szint fölött nem a minőséget meg az igényességet fizeted meg, hanem a márkát, a rongyrázást és a presztízst. Pl. igényesen kidolgozott valódi bőr táskát a Chanel árának töredékéért lehet venni, ezért inkább venném meg, ha telik rá, a "no name", minőségi kézműves bőrt, mint a túlárazott dizájnert, ami szerintem még ronda is. Nem azér jár Porschéval a tulaj, mert az a legjobb minőség, meg ha olcsóbb autóval megy, igénytelen, hanem mert játssza a fejét, meg meg akarja mutatni az ügyfélnek meg az alárendelteknek, hogy ő itt a jani.
2022. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
75%

24 Nem játsza a fejét. Szinte lehetetlen neki előre köszönni. Az tetszik neki, van rá pénze. Igazad lehet bár nincsenek milliós táskáim. Azért egy bugatti pulóver, póló nem az a minőség amit a C\A-ban árulnak.

Szép autó de brutál hangja van alapjáraton is.

[link]

Fuxom ez ma megint másik proschével jött. Ezek szerint minimum 4-et tart. Én meg bagóért itt keccsölök...

Az irigység... Mindegy máshol sem kapnék többet és már csak 6 év a nyugdíj..

2022. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
64%
Budapesten nettó 1 millió alatt nem fogsz feltünni, de hacsak nem valami határmenti tanyáról beszélünk nettó 500 már 90%-ban a vidéki településeken sem elég önmagában , hogy emiatt legyél vonzó.
2022. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%
21: Szerintem cikibb ha a halálod után kiderül , hogy adósságot hagysz a családra miközben vereted a porschéddel. Minden IS csak látszat (mint Berkinél). Akkor inkább a lefingott suzuki, de az "valódi".
2022. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
69%

11:Ahogy írták, van ilyen. Anno amikor hostess/promóter voltam, az első között votl a tréningen, hogy ne a külső alapján döntsük el, amikor adott terméket ajánlunk, vagy odamegyünk-e. Mert simán bejön a csávó szakadt macinaciba, és fogja megveszi a 250.000 ezres gépet amit leemel a polcról...


500 meg kevés egy goldiggerhez, bár kitartottat találsz ezen a szinten is.

Ennyit még én is megkeresek nőként most már. :D Mondjuk én sem villognék a fizetésemmel, van önbecsülésem és tartom magam olyan értékesnek, hogy ne a pénz számítson. Ugyanez vonatkozik arra, hogy a férfiben sem azt keresem, ennyit keres.. Kinek mi "hiányzik" ugye...

2022. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%

28-ez is érdekes. Engem is megkörnyékezett egy hostess egyszer plázában. És folyt belőle a szöveg, meg se tudtam szólalni, mert nem adott rá lehetőséget. És mikor befejezte az 5-10 perces dumáját, akkor várta mit mondok. És mondtam, hogy hölgyem, engem ez nem érdekel...


Na azt a fejet le kellett volna fotóznom ,mert megölt a tekintetével.


Utána még odajött egy csávó kollégája, neki is mondtam, nem érdekel a bankjuk, mert máshol van számlám és meg vagyok velük elégedve.

2022. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
75%
Ja és nyilván nem akartam bunkó lenni vagy otthagyni meg a szavába vágni, mert úriember vagyok, pláne, ha egy csinos hostess áll velem szemben.
2022. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!