Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a kiszemeltem ?

Figyelt kérdés

Hogyan szólítsák le egy számomra teljesen ismeretlen nőt?

23 éves ferfi vagyok és 4eve nincs barátnőm.

Tulajdonképpen teljesen elfelejtettem hogyan kell

kezdeményezni.Nnem tudok kapcsolatot tartani se online se személyesen.

Röviden a lényeg hogy szeretnek egy barátnőt komoly kapcsolatra komoly szándékkal. Ez egy nem túl jó képű viszont sportos alkatú srácnak hogyan kivitelezhető ?


2022. jan. 28. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy nőről beszélsz, akkor nem ismeretlen. Honnan ismered, mikor, hol találkoztok?
2022. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Több infóra lenne szükség.


Honnan ismered, mennyit beszéltetek eddig? Egyáltalán beszéltetek, vagy csak látásból ismered?

2022. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A strandon lattam meg öt.

Nem mertem eddig beszélgetni vele hiszen azt sem tudom hogyan kezdeményezhetnék nála.Ahogy azt sem mivel.Szemezni próbáltam eddig vele de ő meg arra sem volt vevő.

2022. jan. 28. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Odamesz valami random kerdessel, bemutatkozol, aztan elkezded beszelgetni
2022. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ott szemezett veled, oda kellett volna lepnes, utana sokszor elmegy az esely ilyenkor...
2022. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"hé, te kiszemelt"
2022. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!