Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 500 felett kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 500 felett kereső férfiak volt már olyan hogy egy kiszemelt egy lány a benneteket a jó fizetesetek miatt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 15:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudja bárki a másik fizetését? Nincs senki homlokára írva
2022. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Aham, szex után repült.
2022. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
most már nem bruttó van a kérdésben hanem nettó....
2022. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Van egy ismerősöm, akinek a fia informatikusnak tanult és gyakran hívta fel magához az osztálytársait. Mivel anyuka egyedül nevelte a fiát, de a pénzt baromira szereti, ráhajtott az egyik srácra. A srác ekkor volt 20 éves, anyuka 45. Sikerült behálóznia a srácot olyan szinten, hogy már 10 éve házasok. Egyszer beszélgettem vele, se szexuális kapcsolatuk nincs, se közös szobájuk, de a srác egymillió felett keres és mindkettejüknek megfelelő ez a helyzet így. A nőnek nyilván a pénz miatt, a srác pedig tipikus kocka, annyi a lényeg számára, hogy legyen kaja meg tiszta ruhák és megvan a boldogság. Ilyen is van.
2022. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
nem, szerencsére a golddiggereknek is van ízlése
2022. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem hirdeted, akkor kevés esély van arra, hogy felfigyelnek erre. De ha direkt márkás (és nem hamisított!) cuccokban mászkálsz, vagy jó kocsival, nyilvánosan beszélsz a vagyonodról pl. és mellette azért vmennyire igényes vagy, előbb-utóbb megjelennek a potyalesők.
2022. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de nem is tudhatják rólam. Bár jól öltözködök és úgy általában igényes vagyok, ezt 250-ből is össze lehet hozni. A fizetésemről meg nem beszélek senkivel.
2022. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer szagolta ki egy buta kis picsa, azóta ezért direkt lefelé húzom az "imidzsemet" ha új emberekkel találkozom, maradjon csak a puszta személyiségen a hangsúly. Egyszerű ruhák, lerúgott 300 ezres autó,aki így bír az majd idővel megtudja úgyis, és az intelligensebbek értik is miért nem fedem fel csak később.(nem csak párkapcsolati ismerkedéskor, az érdekbarátságokat is ezzel szűröm)
2022. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Informatikusoknál ez megy. Nekem is haverom már lassan 1 misit kap bruttóban, de még mindig a kinyúlt főiskolai ruháiban jár. Mondjuk nője sose volt. Nem is csodálkozom. Öltözködni abszolút nem tud, borotvát csak ünnepekkor lát, ráadásul van egy ilyen kis beképzelt eminens stílusa is.
2022. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Én amikor 80-at kerestem (10 éve), akkor is volt, aki a "pénzem" miatt akart velem járni. :D

Érdekes világ ez...

2022. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!