Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségnek csak azaz oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségnek csak azaz oka van, hogy egy férfi csúnya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
51%

Egy 3.0-s szintű faszi mit tud javítani, hogy 6.0-s nője legyen? Semmit.


[link]

[link]

2022. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
0%
#61: Miért javítson? Miért nem jó neki a saját szintje?
2022. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
21%
Mert mint láttad itt is vannak hülye nők, akik szajkózzák, hogy javíts magadon. De a külsődön nem tudsz javítani, hogy pl. hatos szintre lépj hármasról. Ezért kérdeztem az itteni hülye nőket...
2022. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
16%

#62


Amiért a nőknek sem jó soha a saját szintjük

2022. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként mondom, hogy javíts magadon. A külsőn is lehet, persze reális keretek között kell gondolkodni.

Nekem a saját szintemnél szebb barátnőm van.

2022. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
28%

#20: "Innentől.jön az a dolog, ami tényleg kiváltja a nőkből a vonzalmat: kommunikáció és magabiztosság."


Áruld már el nekem, hogy akinek a nevét sem tudod, de leszopod egy buliban, az ezek közül melyikkel váltotta ki a vonzalmat?


A magabiztosságot még fel lehet hozni, de az önmagában kevés. Nézd meg egyszer, hogyan csajoznak Budapesten a négerek. Tényleg nézd meg, de részletesen. Figyeld a szituációt. Majd utána képzelj oda egy fehérembert, amint ugyanazt megengedi magának a nővel szemben és nem az lesz a vége, hogy

- a nő sikít egy nagyot és ott terem legalább egy izomagy, aki nekifeszül a srácnak.

- a nő a sarkára áll, nem kéreti magát vihogva, csillogó szemekkel, hanem erélyesen és határozottan visszautasítja, ha nem használ még mindig marad a sikoly vagy rendőrért kiáltás.


A béta meg az alfa kapcsolatokat pedig szintén ne keverd. Mikor a nő szaporodni szeretne, akkor más szempontok fognak dominálni, ami miatt a vonzalom éppenhogy kontraproduktív. Lásd, egyedülálló gyerekes anyukák. Egyik lány se szeretne a sorsukra jutni, még a legkarrieristább ultrafemináci is tervezetten, spermabankból vagy ügyvéddel lepapírozva a donorral a jogokat.


A nő egy béta kapcsolatban szeretné a kontrollt magánál tartani, ennek pedig a legjobb módja, ha nem vonzódik a célszemélyhez, ilyenkor tudja hideg fejjel és következetesen idomítani.


A kutyát is akkor lehet elb*szni, ha engedékeny vagy vele, asztalról eteted, mert olyan cuki, felszoktatod az ágyra, mert bújni van kedved.


Az alfa kapcsolatokban ugyanezt teszi a nő. Olyan cuki a srác, hogy megbocsátja neki a megcsalást, belemegy a hármasozásba, úgy tesz, mintha elhinné a sokadik nyilvánvaló hazugságát is, ez az árral való sodródás egészen addig még kellemes is lehet a nőnek (mint egy drogos életmód, amiről tudja, hogy árt, de jól érzi magát tőle), amíg csak önmagáért tartozik felelősséggel.


Amint úgy dönt, hogy életet akar adni egy gyereknek, onnantól ő lesz a legfontosabb. Ahogy egy diéta vagy egy edzésterv sem a kellemességről és a kényelemről szól, hanem a cél érdekében történő áldozathozatalról.


Van olyan férfi, akinek ez a szerep fekszik meg amúgy is tökre bírja a gyerekeket, de azért ne állítsuk már be úgy, mintha ez teljesen általános lenne és egy csendes, de elég nagy létszámú csoport ne kényszerből (neveltetés, mentális kényszer, ne gyertek a senki nem fogott pisztolyt dologgal) ment volna bele abba, hogy ő apa lesz. Vagy ha már becsúszott akkor tartsuk meg, esetleg "úgyis nemet mondana az abortuszra, de életem végéig a fejemre olvasná, hogy képes lettem volna elvetettetni" így elébe megy ha már megtörtént a fogamzás. Vagy simán a propaganda hülyíti be az agyát, hogy az majd milyen jó móka lesz meg CSOK, meg ha nagy lesz lehet vele focizni meg mégis egy kis trónörökös csak éppen a tróntól most került csillagászati távolságba, mert innentől gyereksírás meg csak a gondok lesznek, a karriernek lőttek vagy ha szerencséje van a nővel, akkor építheti a karriert, de annak az az ára azon túl, hogy hazaadja a sok pénzt, hogy a gyerek majd úgy fog emlékezni rá, hogy "apa, akivel sosem lehetett semmit csinálni, csak este láttuk őt ritkán" meg a válóperben bizonyítsa be, hogy valóban elhangzott-e a nő szájából, hogy "dolgozz kevesebbet, kevesebből is megélünk" vagy éppen csak az lett volna neki jó, ha ingyen jön a pénz és mellé még be is segít a férj.


#21: Milyen segítséget kapott volna? Én se kaptam itt soha, hány ilyen volt, hogy "írj rám, majd én segítek" aztán nem lett belőle semmi...


#22: Először leírod, hogy nőknek nem kell pénz, aztán felsorolsz egy csomó olyan dolgot, amihez nem kevés pénz kell.


Amúgy meg amiket felsoroltál, azokat csinálom, csak szórakozóhelyekre nem járok már, mert az nem az én világom és mégse változott semmi.


A végére nyilvánvalóvá vált, hogy túltoltad a Szabópétert. Pihenj egy kicsit, szívj friss levegőt.

2022. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
29%

#32: "Ezzel nem értek egyet, nekem is lehetett volna már pár ronda nőm, de nem akartam. Sőt Tinderen is like-olt 1-2 dagadt nő..."


Hogy lehet valaki ennyire egyszerű? Az, hogy lájkolt egy dagadt nő annyit jelent, hogy adott volna neked egy esélyt, de onnan még hosszú út vezet az ágyig.


Nekem is volt olyan dagadt nővel randim, akiről azt gondoltam volna, hogy megváltás, hogy valaki figyelmet szentel rá, aztán hitgyülibe akart beszervezni és elmondása szerint a testi örömök miatt vannak háborúk, klímaválság és természeti katasztrófák, mert minden erre vezethető vissza és ha elfogadom Jézust, akkor ő megvált engem és többé nem fogja a sátán irányítani az elmémet, mert ő sugalmazza a testi örömöket.


#36: " mondjuk ógörög filozófusokról vagy kozmológiáról kezdtem beszélni akkor szignifikánsan kevesebb esélyem lesz mintha arról dumcsiznék, hogy milyen sört gurítok le"


Ez is mennyire igaz már! És ebben az a mókás, hogy ha egy nőnek bejön egy férfi, kb. bármiről beszélhet, érdeklődve issza majd a szavaidat, még ha teljesen kínai is neki az egész, miközben ha nem jössz be neki, akkor csinálhatsz egy egyszemélyes stand-up showt a bárpultnál vagy az asztaluknál a szórakozóhelyen, a maximum amit elérhetsz, hogy összebarátkozol velük, meghívnak 1-2 italra, hazavisznek kocsival vagy beülhetsz melléjük a taxiba és ha olyan szakmád van, amire szükségük van, akkor azügyben majd keresni fognak. Ha továbbra is játszod ezt a szerepet, akkor nem fogják érteni, hogy miért nincs senkid, na majd ők megismertetnek ezzel vagy azzal, amiből soha semmi jó nem lesz, de legtöbbször ez csak felszínes ígéret, sosem valósul meg. Ha pedig nyíltan elismered, hogy nem vagy túl népszerű a nők körében és a párkapcsolati életed nem olyan, amit ők feltételeznek (hogy biztos igazi nőfaló vagy), akkor ennél a pontnál eltörik bennük valami és szépen lassan elkezdenek leépíteni és még a friendzone-ból is kizárnak.


A vonzalom a 0. pont. Ha van, akkor bármi ezen felül csak a versengést szolgálja, ha van riválisod. Ha pedig nincs, akkor fejre is állhatsz, a maximum amit elérhetsz a barátzóna vagy egy olyan kapcsolat, ahol te vagy a lábtörlő.

2022. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
43%

#67

"Minden visszautasításnál, ami úgy keletkezett, hogy a te tanácsaidat maradéktalanul követtem te fizetsz nekem 1000 Ft-ot."


Olyan magabiztosan tolja a bullshitet, hogy ne 1000 forint legyen a tét, hanem 100 000 min... Ugyanez vonatkozik az itteni összes nőre, aki tolja a szokásos BS szöveget...

2022. jún. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
25%

Most szólok hozzá először és egy dolgot nem értek..hogy lehet ezen az oldalon annyira kiakadni, hogy már pénz fejében kérjük számon valaki állítását? Mert ebből úgyse lesz semmi, mivel itt névtelenül, arctalanul bárki írhat bármit, ezért sok itt a troll...még is egyesek annyira komolyan veszik valaki állítását (aki lehet troll is) mintha személyesen a pofájába mondta volna...


Csomó Facebook csoport, discord szoba van ahol igaz nicknévvel de sokkal emberibben, közvetlenebben lehet vitázni és beszélgetni...és ezek zöme is ingyenes..tagja vagyok párnak.


Nem tudom, aki ezen az oldalon, számára teljesen idegen embernek (akinek a nicknevét se tudja) akar bizonyítani, van normálisabb közösség ahová tartozik akár online, vagy csak az ilyen trollokkal teli oldal van, mint ez is?


Mert időnként én is csak szórakozni járok fel, főleg ebbe a topicba...szóval, nem kell annyira véresen komolyan venni az itt elhangzottakat.


De aki akarja, lelke rajta..

2022. jún. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
65%
#69: Azért akadok ki annyira, mert mindig ez lesz a vége, hogy okoskodnak a levegőbe, de kettőnk közül én vagyok mindig az, aki nyitott vagyok arra, hogy "gyere és mutasd meg élőben a tudásodat". Itt meg már egyik sem nagylegény vagy nagylány, mert midegyik érzi azért legbelül, hogy mennyire a levegőbe beszél...
2022. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!