Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségnek csak azaz oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségnek csak azaz oka van, hogy egy férfi csúnya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
14%
A kerdes elejen levo 2 felhasznalo kozotti parbeszed azt mutatta, hogy a hozzaallas a meghatarozo. Kapott volna valaki segitseget, de kiakadt inkabb.
2022. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
38%

Hűha,


Én is azt tapasztalom az önbizalom hiány miatt van sok férfi egyedül.

Először mindenkinek magával kéne rendezni a dolgait fejben.

Mire is gondolok?

-nő nem kell a boldog élethez

-ha otthon ülsz, nem lesz nő

-ha lofaxt nem csinálsz egész nap, nem lesz nő.

-Ki mit ért el az életben, fontos ez? Nem! Balatonparti házban, erdő közepén lévő házban, és belvárosban lévő házban is lehet jól élni.

-nőknek a pénz kell? Nem!

-önsajnáltatás nem visz előre.


Mégis miért mit lehet tenni?

-tartalmas életet élni, eljárni futni, bicajozni, sétálni/túrázni, koncertekre, rendezvényekre,úszni.

-minden nap legyen egy cél, ami miatt felkeltél! Legyen az bármi, legyen csak egy egyszerű dolog, kitakarírom a szobát.

Legyenek kis céljaid mindennap.

-foglalkozz magaddal, a férfinak nem kell smink, több órás hajvágás,megis kell hogy foglalkozz magaddal. Testileg és mentálisan is.

Én mostanában mentálisan foglalkozok magammal sokat. Rengeteg dolgot nem tudok még az emberekről, és ezt senki sem fogja születésekor tudni.

-miért fontos magaddal foglalkozni? Pofon egyszerű, hogy boldog légy! Ha nincs nő, és boldogtalan vagy, ne a kifogásokat keresd, ne légy miatta boldogtalan.



Volt már akit sport után egy fürdő boldoggá tett?

Volt akit boldoggá tett az, hogy nem zaklatja senki, és nyugodtan tudja csinálni azt amit szeret?

Az szerintetek boldog, aki minden nap ugyan azt csinálja, és elrohan mellette az élet?

Attól mert valaki egyedül van, még magányos?


Önismereti vackokat javaslok mindenkinek, aki úgy érzi nem tud csajozni.

Nekem kellett 27 év, hogy annyi mindenre rájöjjek, amik szinte alap dolgok,mégis elengedhetetlen, hogy az életben előrébb tudjak haladni.


" Mindenki úgy hülye, ahogy tud"


" Önerőmből lettem senki "


" Előbb senkinek kell lenned, hogy valaki lehess. Mert senkiből lesz egyszer valaki"


" Minden hídon akkor megyünk át, amikor odaértünk"


Ha valakit csak az tesz boldoggá, hogy elszívja a napi cigi adagját, megissza a kis sört meg rövidet, vagy bepunnyad a gép elé. Na abból tényleg nem lesz semmi.


Öregszünk srácok! Most kell élni!

A múlt egy emlék, amit feltudsz használni későbbi életed során.

A jövő amiben reménykedhetsz.

De jelenleg csak a MA létezik. Mindent tegyél meg MA az álmaidért. Mert sem a múltban, sem a jövőben nem vagy képes rá!

2022. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
63%

#22


Kifelejtetted, hogy sok Szabó Péter videót kell nézni.

2022. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
70%

Azt nem szoktam nézni :)


Valóban sokat segít, ha kicsit optimistább az ember, és nem a rosszat látja.

Vannak rossz dolgok az életben, de semmi sem tart örökké :)

2022. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
61%
#24 Persze, hogy nem szoktad nézni, mert szerintem te magad vagy Szabó Péter, annyi bullshitet összehordtál :)
2022. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
69%
Csak a kinézet számít nőknek. Ami pedig ebből következik, hogy ember a saját szintjén kell, hogy próbálkozzon. Rondaként soha nem lesz pl. szép nőd. Soha.
2022. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
17%
#26 Annyit javítanék, hogy inkább a saját szinted alatt kell keresgélned, mivel a nők hipergámok. Tehát ronda férfiként semmilyen nőd nem lehet.
2022. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
45%
Wow... Azért az kemény, hogyha valaki nem folyamatosan rinyál, hanem ajánl 1-2 megoldást, abba is beleálltok. Tényleg annyira extra meg szabópéter, hogy emeld fel a segged és sportolj vagy és ne csak dögöljetek a gép előtt egész nap?
2022. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
62%

#28


Arra nem gondoltal, hogy talán azért mert ezeket az "ajánlatokat" mi már mind rég végigjártuk és csináltuk is mindet?

2022. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
85%

#28


Versenysportoló voltam. A mai napig lejárok a konditerembe szinte minden egyes nap.

Mégis incel vagyok.


Szóval kérlek abbahagynád a marhaságaidat?

2022. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!