Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségnek csak azaz oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségnek csak azaz oka van, hogy egy férfi csúnya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
67%

Általában nem, mert önmagában egy csúnya férfi lehet simán szomorú és egyebek. Nem feltétlenül áll be az incelek sorába minden sikertelen és csúnya férfi.

Viszont, elég sokszor valóban a kinézet és az emiatt kapott visszajelzések miatt lesz valaki incel.

2022. jún. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
76%
A rossz kommunikáció és gyenge szociális képességek a fő ok. Csúnya embereknek előbb lesz nőjül, mint az ilyeneknek. Én is ilyen vagyok, sehogy sem tudom megoldani. Mondják, hogy járjak társaságba, de gőzöm nincs, ott hogyan tovább. Nem tudok beszélgetni, esetlen vagyok. Barátaim sincsenek így. Még szimpatikus sem tudok lenni senkinek. Nekem már az is sokat jelentene, ha valakinek megmutathatnám, hogy több van bennem annál, mint aminek látszom. Ehelyett leélek egy életet úgy, hogy mindenki sokkal rosszabbakat gondol rólam. Ettől becsavarodok. Lehet, egyszer elegem lesz és nem akarom megvárni a végét.
2022. jún. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
1%
#2: Hát, ez ilyen. Amíg mondjuk mindkét oldalról a másikra mutogattok, hogy a másiknak könnyebb, de magatokért semmit nem tesztek, addig valóban nem lesz egyikőtöknek sem jobb.
2022. jún. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, miért mutogatás, hogy leírom a véleményemet. Ha azt írnám, hogy mindenért is én vagyok a szar, az jobban tetszene?

El kéne már hagynom ezt az oldalt, csak felidegesítenek az ilyen emberek, mint te.

2022. jún. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
20%

#4: Az egyik oldal azt állítja, hogy a kinézeten múlik a dolog és azzal könnyebb, a másik meg a kommunikációról mondja ezt. És miiindig pont az könnyebb, ami másnak van.

Egyébként nem, sehol sem volt olyan írva, hogy te lennél mindenért a szr, simán csak tenned kéne azért, hogy jobb legyen a helyzeted.

Ha meg ennyi felidegesít, valóban el kéne hagynod az oldalt és keresned kéne egy megfelelő szakembert.

2022. jún. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
71%

EZ CSAK KIFOGÁS!


Az ismerősöm unokatestvérének a volt szobatársának az apósa egyszer hallott valakit aki állítalag az mondta, hogy látott már egy iszonyatosan bűnronda quasimoto kinézetű Ork pofájú férfit aki viszont nőcsábász volt, de annyira, hogy sorban álltak a szobája előtt a nők annyira népszerű volt

2022. jún. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
64%
Személy szerint az olyan emberek, mint te. De vannak normálisak is.
2022. jún. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
70%
Oké, de nem pont te mondtad, hogy a csúnyáknak előbb lesz nőjük, mint akiknek rossz a kommunikációjuk?
2022. jún. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
29%

"Személy szerint az olyan emberek, mint te. De vannak normálisak is."

Engem miért nem találsz normálisnak?

2022. jún. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
78%
Mert teljesen random betámadtál egy olyan dologgal, ami se nem igaz, se nem tesz hozzá semmit az eredeti kérdéshez. Csak kötekedni vagy itt.
2022. jún. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!