Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelségnek csak azaz oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelségnek csak azaz oka van, hogy egy férfi csúnya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
26%

Nem, ez nem igaz. Tanácsot adtam és rávilágítottam, hogy így nem haladtok előre. Ha frusztrált vagy, akkor értelemszerűen ez "betámadás" és még jogosabb, amit írtam.

A kérdésre egyébként előtte már válaszoltam és a te válaszod egy része sem adott semmit a kérdéshez.

Nem kötekedés, hogy esetleg megpróbálnék segíteni. De, ha nem kell, akkor nyugodtan maradj ott, ahol vagy. Bizonyára kényelmes.

2022. jún. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
81%

Ismerem az ilyet. Te az a fajta vagy, aki eljátsza, hogy segíteni akar, de igazából csak élvezi a másik fölé pozícionálni magát. Eközben el van ájulva a saját jóságától. Ha valaki nem tolerálja az ilyen képmutató "segítséget" az megerősíti abban, hogy ő túl jó erre a világra.

Én írtam egy őszinte választ, engem is őszinte emberek őszinte véleménye érdekelne. Elegem van az eldobható műanyagból.

2022. jún. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
25%

Mi a fene van itt ma? Egy másik kérdésnél is beteges dolgokat lát egy válaszoló a válaszokba. Ti valami médiumnak képzelitek magatokat vagy mi?

Mit élveznék abban, hogy föléd pozícionálom magam? Attól olcsóbb lenne holnap nekem a kenyér vagy ezt mégis hogy képzeled el?

A saját jóságomtól meg miért lennék elájulva? Nem tartom magam különösebben jó embernek és azt sem értem, ez hogy jön ide. Képmutatás meg nem történt, szimplán legalizáltad magadnak, hogy ne haladj az életben és kapja be, aki esetleg segítene. Így is lehet csinálni, tényleg. Hajrá, ha neked ez kellemesebb.


"Én írtam egy őszinte választ, engem is őszinte emberek őszinte véleménye érdekelne. Elegem van az eldobható műanyagból."

Dehogy érdekel téged az őszinteség. Számodra az az őszinteség, ha valaki azt mondja, amit hallani akarsz.

2022. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
67%

Ne vetítsd rám, ami te vagy! Te titulálsz betegesnek mindenkit, aki nem azt mondja, amit hallani akarsz.

Nem legalizáltam. Ezeket te találtad ki. Üres vádaskodás. Nem akarok a szintedre süllyedni, de amúgy arra nem gondoltál, hogy esetleg veled van a baj és nem mindenki más a hülye?

2022. jún. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
74%

"Ti valami médiumnak képzelitek magatokat vagy mi?"

Talán magadnak tedd fel ezt a kérdést!


"Mit élveznék abban, hogy föléd pozícionálom magam? Attól olcsóbb lenne holnap nekem a kenyér vagy ezt mégis hogy képzeled el?"

Attól olcsóbb lesz, hogy itt provokálod az embereket? Az érvelésed extrém módon buta és arra a félrevezetésre épít, hogy az embereket csak a gyakorlati haszon ösztönzi. Itt megbuktál. Nem tudom, mit élvezel ebben, de valami motivál rá, hogy csináld. Érdemes lenne szakember segítségét kérned.

2022. jún. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
30%

A csúnyaság egy nehezen definiálható fogalom, mert minden ember mást ért alatta és a közmegegyezés is csak annyi, hogy extrém mértékben torz, ami nem feltétlenül fedi a valóságot.


Ez már inkább: [link]


És ez is SZUBJEKTÍV. Van, akinek beleesik a felső 20%-ába egy olyan pasi, akit egy csomó nő bottal sem piszkálna meg és ezt a férfit ilyenkor példaként mutogatják, hogy "nézd meg, csúnya és van szép (ami szintén szubjektív sokszor, ráadásul önmagában kevés, lehet, hogy amúgy tökre kiállhatatlan a nő vagy csalja a pasit vagy csak a pénzéért van vele vagy mentális betegsége van, esetleg nincsenek is együtt csak a pasi szeretné vagy kollégák és ezer más) barátnője"


Kb. mintha azt mondogatnám, hogy "A szomszédom minden héten szorgalmasan vett lottószelvényt és a 20. évben végre sikerült neki az ötös találat." - Erre nem lehet életet alapozni.


És önmagában aki alatta van lehet még papucs vagy választhat úgy szintjén alul, hogy kívülről ezt nem látod. Például látsz egy torzonborz igénytelen embert egy modellalkatú nővel, azt nem látod, hogy ennek a nőnek esetleg van egy gyereke és sitten van az exe. Vagy, hogy a csaj aszexuális a férfinek meg elég az, ha kifelé menőzik vele, mint a hitelre vett BMW-vel.


Úgyhogy jobb definíció, hogy az incel az, aki nincs benne a felső 20%-ban, akit szerelemből képesek szeretni a nők, ugyanakkor kellő önérzet és önbecsülés van benne, hogy ne akarjon másodhegedűs lenni, akit hideg racionalitással választ párjául egy nő aki "beéri vele" vagy előnye van a kapcsolatból.


Nincsenek cukormázas álomképei a világról, tisztában van az evolúcióbiológiával és tudja, hogy egy ilyen kapcsolaton ő bár rövidtávon hozhatna boldogságot, hosszútávon súlyos árat kéne fizetnie érte, mintha rákattanna a drogokra. Nincs jó megoldás a számára.


Lényegében inkább az MGTOW-okkal van több közös jellemző, éles határvonal pedig nincs, hiszen itt is minden egyén szubjektív megítélése, hogy mit jelent az, hogy valakinek annyira lejjebb kéne adni a szintet, hogy legyen párja, ami több hátránnyal járna számára, mint előnnyel.


És míg ezt munkaerőpiaci szempontból sem egyszerű elemezni, ott azért lehet vonni mediánt meg átlagbért meg a tudást is lehet különböző vizsgákkal, tesztekkel mérni, ami alapján besoroljuk, hogy az agysebész túlképzett az építőipari segédmunkához, a 8 általánost végzett, ecserin vett diplomás mázlista a parlamentben, a kettő között meg már egyre nehezebb megítélni, hogy mi alapján érdemelne több fizetést vagy mi alapján nem érdemli meg azt sem, amit kap. De végső soron, ahogy ezen is kár vitatkozni, mert a piac és azon belül is az adott egyén és az adott munkáltató (aki alkalmazza) hozza meg a végső döntést, bármekkora kórus is huhog mellette vagy ellene, itt is az van, hogy hiába mondom azt, hogy Bélával jobban összeillene Leila, de ő mégis Gazsival van együtt, aki veri őt és prostitúcióra kényszeríti, vagy hogy Debella Bellához túl jó pasi Brad Pitt Pisti, amikor fülig szerelmes belé és még a más apától származó gyerekeivel együtt is elfogadja és saját költségén neveli, taníttatja a gyerekeket, ha ezek az emberek együtt vannak és húznak egymáshoz, akkor ez van.

2022. jún. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
39%
Általában igen. Ritkábban az, hogy túl kedves, túl romantikus vagy túl okos.
2022. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
67%
A csúnyaság valamelyest növeli az incellé válás esélyét, de ez nem az egyetlen tényező, és nem is a legfontosabb. Én nem egy csúnya férfit ismerek, aki nős, két-három gyerekkel. Ha egy csúnya férfi jó fej, könnyed, laza, nagyokat lehet nevetni vele, akkor az bőven ellensúlyozni tudja a csúnyaságát, és szinte garantált, hogy nem lesz incel. Ha viszont egy átlagos kinézetű férfi szorongós, harapófogóval kell kihúzni minden szót belőle, nem tud feloldódni, vagy egyszerűen csak egy rém unalmas társalgó, akkor óriási az esélye, hogy nem talál társat. Azok az idők már rég elmúltak, amikor a nőknek lehetett hosszasan udvarolni, mielőtt döntést hoztak volna arról, hogy akarnak-e kapcsolatot. Manapság a nők gyorsan döntenek: az első randin ejtik azt, aki nem kelt rögtön tetszést bennük. Aki tehát nem tud rövid idő alatt vonzalmat kelteni, mert pl. gátlásos, az jó eséllyel el van ásva a nők terén.
2022. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
62%
Az incelséget inkább a belső okozza, mintsem a külső!
2022. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
21%

Nem igazán. A nőknél nem.számít annyira a külső. Nyilván van az a szint, hogy már olyan sok nőnél ellehetetlenül külső alapján, hogy nem talál senkit az ember. De az, hogy csak az ördögnél legyen egy fokkal szebb, az teljesen valós.


Ez azért tényleg szinte minden férfi.

Innentől.jön az a dolog, ami tényleg kiváltja a nőkből a vonzalmat: kommunikáció és magabiztosság.


Jó beszélőke kell, és tudnod kell, hogy mit csinálsz. Ettől nedvesedik a nunus.

2022. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!