Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok bunkón viselkednek a nekik nem tetsző fiúkkal?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, hogy megaláztak, bunkón viselkedtek csúnyább fiúkat lányok. Pl. Bulikban, iskolában

De lehet az is, hogy csak levegőnek néznek ilyen fiúkat.

Ez miért van?



2022. jún. 11. 09:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
27%

El kell hárítani a valós és a potenciális fenyegetést

Egy rossz genetikájú férfi csakis fenyegetést jelent rá nézve semmi mást, ezért "támadnak"

A legjobb védekezés a támadás

2022. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Mert, különben a nekik nem tetsző fiú félreérti és mikor lekoptatják felháborodik, hogy át lett verve.

Szerintem minden felnőtt nő, elégszer futott már bele ebbe ahhoz, hogy megtanulja a leckét. Amelyik férfin látszik, hogy kétségbeesetten keresi a lehetőséget, azzal én is hideg vagyok, pedig amúgy nagyon szeretek férfiakkal pajtizni, viccelődni, stb. Egy ilyen férfival soha.

2022. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De 2es nem csak ismerkedésnél tapasztalom ezt, sokszor megesett velem az, hogy pl.suliba 2 jobban kinéző osztálytársammal ültem szünetbe és oda jött egy szép lány és én mintha nem is léteznék
2022. jún. 11. 09:56
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
3, az, hogy levegőnek néz valaki, nem ugyanaz, mint, hogy bunkó. De, egyébként ez a lényege annak amit írtam. Az előtt lezárni az utat, hogy a srác fejében megfogalmazódna a gondolat, hogy bepróbálkozik. Hideg, tárgyilagos hangnem, vagy, ha nem muszáj, inkább nem is kontaktálni. Mert így tuti nem vagyok félreérthető.
2022. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
34%
Mert bunkók. Mit kell ezen magyarázni, aki bunkón viselkedik mással, az bunkó. Ilyen egyszerű
2022. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Ja, de ha kedvesek vagyunk, akkor rögtön szűzkurvának vagyunk titulálva. Akkor meg az a baj, hogy "hitegetjük a férfit", "kelletjük magunkat" és társai... A f.sz se tudja, mi kell nektek.
2022. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
8%

Nem mindegy, hogyan viselkedik vele a férfi.

Nagyon sok férfi már az első közelítésekkor is bántalmazó.

2022. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
3: Akkor az csak egy neveletlen, udvariatlan, gonosz lány volt.
2022. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%

7

Már miért kellene ugyanúgy viselkednem? Lehet, hogy megleplek, de a nők sem robotok.

A szüleimmel, a testvéremmel, a pasimmal, a barátaimmal, a csoporttársaimmal, a kollégáimmal, a tanáraimmal, az ismerőseinmel, az idegenekkel mind-mind másként viselkedek, sőt a különböző csoportokba tartozó egyénekkel is sokszor más vagyok.


És azt végképp nem értem, hogy a vonzalmamat miért ne fejezhetném ki? Ha mindneki követné az általad előírt direktívát, akkor konkrétan soha senki nem jönne össze senkivel.

2022. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
27%
Az a gond, hogy sokszor teljesen ok nélkül gúnyolják a lányok az előnytelen külsejű fiúkat, csak úgy, mert milyen jó "poén" másokat kinevetni, gúnyolni.
2022. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!