Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok bunkón viselkednek a nekik nem tetsző fiúkkal?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, hogy megaláztak, bunkón viselkedtek csúnyább fiúkat lányok. Pl. Bulikban, iskolában

De lehet az is, hogy csak levegőnek néznek ilyen fiúkat.

Ez miért van?



2022. jún. 11. 09:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%

11. 7-es voltam. Nem kell ennyire törvényre venni, amit mondtam. Egyszerűen csak olyan helyzetekben, amikor többen ott vagytok, ne éreztesd egyesekkel azt, hogy ők kevesebbet érnek, az által, hogy másokkal kivételezetten viselkedsz. (tanórai szituációban is el lehet képzelni, a tanár-diákok viszonylatban)

Ha én tetszettem egy lánynak és társaságban voltunk, számomra kellemetlen volt, hogy hozzám közelebb próbált jönni, engem nézett többnyire, az én szavaimra figyelt jobban, pedig többen is ott voltunk. (még ha nekem viszont tetszett a lány, ez abban az esetben is érvényes) Meg van a helye mindennek, ahol többen vagyunk, viselkedjünk egymással egyenlően. Megint más, ha tudják rólunk, hogy kapcsolatban vagyunk vagy valami.

2022. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem zárja ki, hogy emberekkel különböző módon viselkedj. Ez bizonyos szituációkra értendők, legtöbbször ilyen szocializációs helyzetekben.
2022. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
17%
Ki akarják ugrasztani a bokorból a nyulat. Vagy szeretnék azért, hogy a hapsi változzon, és így ösztökélik arra.
2022. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%

13

Értelek, és valamelyest egyet is értek veled. A bunkózás, a feltűnő levegőnek nézés valóban sértő, és valóban kulturálatlanságra vall.

De az is tagadhatatlan a férfiak legalább ugyanannyiszor csinálják ezt, ha nem többször. Voltam már mindkét oldalon, és nyilván nem értek egyet az ilyen viselkedéssel.


Ugyanakkor szerintem teljesen valid dolog kifejezni a vonzalmat/szimpátiát. Egy csupa női társaságban is előfordul, hogy valakivel jobban kijövök, érdekesebbnek, értelmesebbnek találom, és inkább vele beszélgetek. Szóval nem mindig a szexuális vonzalom a kulcs.


De alapvetően tök jó dolgokat mondtál, egyetértek veled

2022. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom leírni ilyenkor milyen dühös vagyok. Nagyképű, öntelt mozgalomvezetők és követőik, egy hányadék értéktelenség amit művelnek. Miközben csak egy kis emberségre lenne szükség és ezáltal mindenki igazát meglátni. Ilyenkor annyira örülök, hogy Orbán Viktor van hatalmon, ezt érdemeljük, semmivel se jobbat.
2022. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%

19

Az arctalanság mindenkit radikalizál. Nőket, férfiakat, feministákat, szexistákat, melegeket, inceleket, de még azokat is, akik amúgy kimaradnának a nemek harcából...

Nem jó, de törvényszerűen ez történik.

2022. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

20


Pontosan...mert az internet azt az érzést kelti, hogy névtelenül, arctalanul bármit meg lehet tenni, ezáltal olyanokat is ki lehet mondani, amit élőben nem mondanál senki szemébe..és így sokkal könnyebb radikalizálódni, mert így fel se kell vállalnod magad.

2022. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%

Mert sokan flörtnek veszik és teljesen félreértik a kedvességet, közvetlenséget.


Milliószor tapasztaltam már, aki nem ért a szép szóból, annak le kell menni szemétbe, különben folyamatosan reménykedni fog. Kisujjadat nyújtod és a karod kell neki.

2022. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Emberek én nem arra gondoltam amikor közeledik egy férfi vagy udvarol!!!! Arra gondolok amikor teljesen párkeresésen kívüli okból bunkók a nők a csúnya férfiakkal! Pl. Velem is volt olyan hogy ok nélkül este egy női társaság gúnyolódott rajtam csak mert egymás mellett elmentünk... de azért bírom hogy itt sok kommentelő egyből a férfiakat hibáztatja, nem nem a durva ismerkedésre gondolok és amiatti elutasításra
2022. jún. 11. 12:18
 20/37 anonim ***** válasza:
74%
Az nem lenne egyszerűbb a bunkóság helyett egyszerűen megmondani a csúnya pasinak az igazat, hogy nem jön be a nőnek, nem pasiként tekint rá és kész? Nem lenne ez felnőttesebb viselkedés a bunkóságnál?
2022. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!