Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok bunkón viselkednek a nekik nem tetsző fiúkkal?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, hogy megaláztak, bunkón viselkedtek csúnyább fiúkat lányok. Pl. Bulikban, iskolában

De lehet az is, hogy csak levegőnek néznek ilyen fiúkat.

Ez miért van?



2022. jún. 11. 09:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
26%
Csillagpor, egy visszahúzódó férfi egy nőre sem fog rászállni, ahogy előtte sem tette, vele milyen okokból nem lehet normálisan közölni, mi a helyzet? Mert hogy visszahúzódó férfiakkal is bunkók a nők...
2022. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
Én bunkó nem vagyok, de hideg vagyok azokkal a férfiakkal akitől nem szeretnék semmit mert volt már kényelmetlen valaki nyomulása csak azért mert kedves voltam. Nincs ezzel baj, én is voltam már a fordított szituban is, nem gondolok senkiről rosszat vagy ítélem el. De nehezen bántok meg másokat, így nehezen megy a kéretlen közeledést lereagálni, így inkább megelőzöm :D ami lehet bunkóan hat a másiknak, nem tudom. De nem szándékos.
2022. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"29,sajnos, sok esetben de. Erről írtam valahol az elején. Sok férfi nem tudja kezelni, ha jófej vagy vele, "ok nélkül" egyszerűen mert jobb vidáman tölteni a napot,poénkodva,akar egymást segítve, beszélgetve, mint feszült kussban. Csak, hogy világos legyen, sima munkahelyi szituációról beszélek.


Tehát kedves vagy vele, ő meg elkezd kombinálni, majd rövid időn belül elkezd finoman közeledni, amit te próbálsz finoman leinteni, hiszen nem akarsz bunkó lenni. De nem érti, meg jön az adj egy esélyt, stb. Aztán durván közlöd, hogy nem, na és onnantól leszel te minden, csak normális nő nem. Holott, csak barátságos voltál.


Sajnos ez túl gyakori jelenség ahhoz, hogy az ember ne kezdjen el eleve védekezni ellene."


Én magamból indultam ki és azért írtam, hogy nem vagytok szűzkurvák. Akkor úgy módosítom a kijelentésemet, hogy nem minden férfi szemében vagytok azok.

2022. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
86%
Elmegy melletted az utcán egy nő, nem szól semmit, és neked ez fáj?
2022. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
78%
Minek kéne olyannal foglalkoznom, aki nem szimpatikus? Akármi miatt nem szimpi valaki, nem fogok vele jópofizni, csak azért hogy örüljön. Ha meg még nyomul is akkor pláne lekoptatom, mert ha meg nem, én vagyok a hülye aki átveri. Nem fogok a suliban sem olyannal beszélgetni akivel nem akarok.
2022. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
24%
jiháááá, hát perszehogyúgyvan :D mennyi manciáldozat :D
2022. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom 18 alatti lányokról beszélünk, ugyanúgy mint a fiúk a legtöbb éretlen és úgy is viselkedik. A legtöbben kinövik. Ugyanilyen probléma az hogy piszkálják az elhízott vagy a túl okos gyereket.


Amúgy meg érdekes módon az emberek kedvesebbek

Azokkal általában akik jól néznek ki,jól öltözködnek stb…nincs ebben semmi meglepő(persze itt csak a külsőségekre gondolok most)

2022. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!