Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok bunkón viselkednek a nekik nem tetsző fiúkkal?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, hogy megaláztak, bunkón viselkedtek csúnyább fiúkat lányok. Pl. Bulikban, iskolában

De lehet az is, hogy csak levegőnek néznek ilyen fiúkat.

Ez miért van?



2022. jún. 11. 09:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%
Itt néhány válaszoló hányas volt szövegértésből annak idején? A kérdező NEM a próbálkozásokra gondolt!!
2022. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
30%
Munkahelyen miért viselkednek úgy nők, mintha középsuliban lennének? Kb ott volt divat gúnyolni a gyengébb embereket...
2022. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%

24

DE NEM FOGJÁK FEL

Sajnálom. Egy elég széles réteg olyan értetlen és ostoba, mint a fszom, nem ért a nemből. Én olyan területen tanultam és dolgozom, ahol erős többségben férfiak vannak. Időbe telt megtanulnom megfelelően kezelni ezeket a helyzeteket és nem véletlenül, nem szórakozásból döntöttem emellett. Pedig esélyem sincs nőkkel barátkozni, csak férfi barátaim vannak. Imádom őket és nagyon magányos lennék, ha az összes férfi így viselkedne, mint ami ellen fellépek azzal, hogy tartom a távolságot, de igenis sok ember megköveteli.


Undorító dolgokat tudnak csinálni egyesek, főleg az elkeseredettek. Undorító pletykafészkekké és szarkeverőkké tudnak válni. Elsőévben tök közvetlen voltam mindenkivel, szívesen poénkodtam velük, szívesen lógtam velük... Fél év alatt (télre) annyira eldurvultak, hogy konkrétan közutálat tárgya voltam. Volt aki egy kolis buliban úgy jött oda, hogy ugyan menjek már fel vele, nekem úgyis mindegy. A többi szűzfsz folyamatosan olyan sztorikat terjesztett rólam a közvetlenségem miatt, hogy mit csináltam a liftben meg a klubszobában meg a fszom tudja hol, hogy nem bírtam magam kimagyarázni. Nyilván egy közvetlen, mosolygós csajból, akinek amúgy is volt egy vagányabb megjelenése, mindenki kinézi, hogy egy nimfomán krva. Pedig amíg ott voltam, egy sráccal randiztam csak és ő is külsős volt. Ugyanilyen oknál fogva viselkedett velem megalázóan az egyik idősebb kollégám az első munkahelyeim egyikén. Rendszergazda gyakornok voltam, lehetett velem hülyéskedni, de undorító, mikor egy férfi túlkapatja magát azért, mert egy nő laza és poénkodik. Ez a díszf*sz is olyan megjegyzéseket tett, felrendelt az irodájába, hogy nézzem meg, kicsúszott-e a kábel az asztal alatti switchből. Aztán még neki állt feljebb, mikor a szőrös hústorony kollégám ment fel helyette.


Ha nem vagy egy igazi rideg p*csa, akkor ilyen dolgok veszik kezdetét. Jobb az első perctől olyannak tűnni, akivel nem tehetsz meg mindent, különben levágja a tökeidet. Aztán megnyílni az előtt, aki tisztel.

2022. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek sokszor gonoszak, akár nő akár férfi az illető. Több oka lehet, de valószínűleg a bizonytalansága maga iránt váltja ki. Hogyha másokat lehúz majd ő nagyobb lesz. Nyilván nem lesz, de azt várja.
2022. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%

"Ja, de ha kedvesek vagyunk, akkor rögtön szűzkurvának vagyunk titulálva. Akkor meg az a baj, hogy "hitegetjük a férfit", "kelletjük magunkat" és társai... A f.sz se tudja, mi kell nektek."


Nem vagytok szűzkurvának titulálva, a ti fejetekben is lehet baj.

2022. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
78%

29,sajnos, sok esetben de. Erről írtam valahol az elején. Sok férfi nem tudja kezelni, ha jófej vagy vele, "ok nélkül" egyszerűen mert jobb vidáman tölteni a napot,poénkodva,akar egymást segítve, beszélgetve, mint feszült kussban. Csak, hogy világos legyen, sima munkahelyi szituációról beszélek.

Tehát kedves vagy vele, ő meg elkezd kombinálni, majd rövid időn belül elkezd finoman közeledni, amit te próbálsz finoman leinteni, hiszen nem akarsz bunkó lenni. De nem érti, meg jön az adj egy esélyt, stb. Aztán durván közlöd, hogy nem, na és onnantól leszel te minden, csak normális nő nem. Holott, csak barátságos voltál.

Sajnos ez túl gyakori jelenség ahhoz, hogy az ember ne kezdjen el eleve védekezni ellene.

2022. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
14%
30-as válaszoló, négyszemközt, finoman meg lehet mondani a csúnyácska pasinak, hogy CSAK emberként vagy vele kedves, NEM pasiként. Erre sok nő miért nem képes?
2022. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
89%

31

Még mindig nem érted

2022. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
17%
32-es, egy normális férfi megérti, ha normálisan közlöd vele, sokkal jobban érti, mint a bunkóságot.
2022. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
94%

33

Oké, akkor a férfiak 70%-a, aki nyitottabb a nők felé, nem normális. Én értem, hogy ennek a viselkedésnek van elszenvedője is, de te is megérthetnéd, hogy az elfuserált férfitársaid miatt alakult ez így.


A cigányoktól sem azért viszolyognak, mert mind egy szemét, hanem azért, mert ezer meg egy olyan tapasztalatuk van, ami miatt a szemkontaktust is kerülik velük, nehogy beugassanak vagy nekik menjenekm

2022. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!