Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szolitsam le a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolitsam le a számomra tetsző lányt?(kissé bővebben lenteb )

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen.

Ő 26éves én 23vagyok. Ez a 4.napom itt és felfigyeltem egy lányra!

Néha néha szemezgettünk egymással de semmi több.

Alapjában én egy visszahúzodó csendes és talán félénkebb(félősebb)tipusú férfi vagyok.

Nem szokásom mással szemezgetni sem oda menni.

Viszont a lány nagyon megtetszett.

A kérdésem az hogyan szalithatnám le őt hogy szimpatikusnak tartson és hogyan tarthatnám a kapcsatot vele ha teljes mértékben idegenek vagyunk egymásnak?

Még annyit a nőröl hogy sosem látom egyedül őt. Mindig társaság veszi őt körül ami engem csak jobban gátol abban hogy le tudjam őt szólitani!



Válaszokat előre is köszönöm! :)


2022. febr. 16. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Munkatársat sehogy!!!
2022. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy új munkahelyen ezer dolog lehet, amivel szóba lehet elegyedni. Segítene-e valamiben vagy nem tudna megmutatni valamit vagy épp nem tudja-e, hogy kihez kell fordulnod ilyen vagy olyan témában stb.

Ilyenekkel lehet "közeledni" könnyen.

2022. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj hogy maga a munkahely több részlegből ál.

Az ő részlege nagyon távol van az én részlegemtől. Szünetekben szoktunk véletlenszerűen össze futni.Akkor is majdhogynem lehetet megközeliteni őt.

2022. febr. 16. 13:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam meg próbálok ráirni nap végén a facen de van neki kb 2-3oldala ahol ismerösnek se lehet jelölni csak szimplán vagy követni tudom vagy üzenetet irni!

Ha ráirok mivel kezdjem? Hogyan irjak rá ?

2022. febr. 16. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Huuu, akkor elengedném a sztorit. Valami ott nem kerek hidd el :)

Ha nagy a cég, akkor találsz száz másik szép és jó csajt.

Én is nagy multinál dolgozom... :)

2022. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyaérted azt hogy valami ott nem kerek ??
2022. febr. 16. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le. 3 profillal élni...nekem furi az biztos.

Miért szokott lenni 3 profilja valakinek?

2022. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Engedd meg hogy bemutatkozzam! 20 + kupak vagyok. Megihatnánk egy kávét munka után?
2022. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél balf@sz, odamész, leszólítod. Legalább ha hamar elküld, akkor nem kell sokat tépelődnöd.
2022. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!