Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Majdnem 2 méteresként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2 méteresként miért érzem azt nem jövök be a nekem tetsző magas csajoknak? A magas nőket nem érdekli magas legyen a párjuk?

Figyelt kérdés

Nem bánnám, ha egy 175-185 körüli lányt sikerülne kifogni páromnak. Én magas vagyok, jóképűnek mondott, vékonyabb, de nem csonti alkatú (196 cm, 88-90 kg). Egész sok lánynak szoktam tetszeni, de azt érzem magas csajoknak iszonyú ritkán, pláne olyannak aki nekem is tetszik. Alkatra vékony vagy átlagos nő is tetszhet. Persze nyilván ez csak a külső, a párommal azt szeretném, ha belsőre is összeillenénk és kölcsönösen érdekelnénk egymást.


Sok fajta pasival szoktam látni magas, számomra csinos csajokat, aputestűvel is, a nőtől fél fejjel alacsonyabbal is. Elég elkeserítő, hogy bármilyen típusú férfinak lehet olyan párja, amilyet én szeretnék, csak nekem nem. Általában a csajozással nincs gondom, főleg alacsonyabb lányoknak szoktam tetszeni, párkapcsolataim is voltak már az életben. Magas nők, ti ennyire nem tudnátok vonzódni egy magas, vékony, helyes férfihez?


2022. ápr. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem a magasságoddal, hanem a habitusoddal van baj.
2022. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak pont rosszkor, rossz helyen próbálkoztál. Én örültem volna egy legalább velem egymagas párnak mert nálam még magasabb srácokat is ritkán látok (190 vagyok), de úgy hozta a sors, hogy találkoztam egy nálam alacsonyabb sráccal, akit nem tudtam visszautasítani csak azért mert alacsonyabb. :)
2022. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 180 centi vagyok, és valamiért automatikusan a nálam magasabb férfiakon akad meg a szemem. Volt már alacsonyabb barátom is, nem zavart annyira az a 5 centi, de valahogy mégis jobban érzem magam, ha a párom valamivel magasabb nálam...tudom, hülyeség 🤷‍♀️
2022. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig azon gondolkodtam (180 cm-es magasságommal), hogy a nekem tetsző magas pasik, miért az alacsony lányokkal vannak? Akkor nagyon örültem volna, sőt, most is a magas férfiakon akad meg a szemem és nemcsak azért, mert szó szerint kiemelkednek. A mostani párom kb. velem egy magas, abszolút ki vagyok vele egyezve :).

Válaszolva a kérdésre, szerencsére sokkal összetettebb a tetszés-nem tetszés, szóval ha valaki magas és bunkó vagy alacsonyabb, de arany szíve van, nyilván az utóbbit választom.

2022. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Értem, de azzal mi? 160 vagy 170 centis lányokkal könnyen ismerkedem. A legutolsó párom is több éves kapcsolatban egy 165 körüli lány volt. Mi az amitől egy 180 centis csajnak nem jövök be, de a 160 centiseket nem zavarja?


2. Persze nem tetszhetek minden nőnek, ahogy minden magas nőnek se, de annyira nehéz elhinnem, hogy szinte mindegyik magas nőnél akihez odamegyek ismerkedni elrontok valamit vagy nem tetszem neki.


3. Köszi!


4. Értelek persze. Én sem csak azt nézem egy nőn, hogy legyen magas és kész. Szívás, hogy ilyen kevés magas nő van, sokan közülük már elkeltek.

2022. ápr. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!